UA
  RU

  Правила життя хулігана Джеймса Франка

  Редагувати переклад
  Сьогодні талановитому режисерові, актору та просто чарівниці виповнюється 40 років!

  Правила життя хулігана Джеймса Франко-Фото 1


  Про Джеймса Франка чули всі, його привабливе обличчя часто миготить у вас на екранах і приносить масу задоволення при перегляді картин за його участю. Американському актору, письменнику, режисеру, художнику, сценаристу, продюсеру, письменнику, викладачеві кіновиробництва в Нью-Йоркському університеті сьогодні виповнюється 40 років, тому саме час згадати найцікавіші цитати зірки.

   


  У дитинстві я повідомив мамі, що я хочу бути актором. Вона сказала: З такими зубами? Забудь». І я погодився на брекети, які раніше надягати відмовлявся. То була перша жертва в ім'я професії.

  Не так вже й складно бути багатим, небагатослівним та самотнім чоловіком.

  Підробляючи у фастфуді, я засвоїв універсальне правило: бігати за дівчатами — безглуздо. Якщо ти її зацікавив, вона завжди повернеться: "Ой, я кетчуп забула...".


  Якось у молодості ми з моєю дівчиною зняли домашнє секс-відео. Результат жахнув. Знімаю капелюх перед зірками порно - ось хто вміє подати товар, так би мовити, обличчям!

  Правила життя хулігана Джеймса Франко-Фото 2

  Акторство приносить багато грошей, але насолоди від нього набагато менше, ніж від читання Фолкнера.  Смішна штука життя. У школі ми тирали в магазині парфуми і продавали однокласникам. А тепер я – обличчя аромату Gucci Cologne.

  Хочеш цікавити людей? Будь цікавим.


  В «Останньому рубежі» я граю підонка, який мучить сім'ю Джейсона Стетхема. Наприклад, краду кошеня його маленької доньки. У фільмі це виглядає жахливо… Загалом після зйомок я забрав кошеня до себе. І його «дублера» також. Тепер ці розбійники Люкс та Макс живуть у мене.

  Правила життя хулігана Джеймса Франко-Фото 3

  Кажуть, я був дуже накурений, коли вів церемонію «Оскара». Але це нісенітниця, звичайно. Я був під героїном.


  Люблю гарні речі, але при цьому я не шопоголік, не просиджую годинами у перукарів та не ходжу в спорт зал. Якщо треба привести тіло у форму, максимум на що здатен присідання вранці. Разів по 100.

  Кожна людина є лише наполовину. Перша половина створена ним самим, а друга половина це те, що про нього думають люди.

  І чому мене вважають замкнутим? Весь вечір бовтаєш, усміхаєшся, будуєш світську персону, а тобі потім кажуть: «До чого ж ти мовчазний!».

  Сподіваюся, це життя не єдине, інакше не встигнути ніяк.

  Правила життя хулігана Джеймса Франко-Фото 4

  Відпочивати? А що це таке? Я сплю не більше 6 годин на добу і хвилююся, що витрачаю на це занадто багато часу.

  Раніше я багато думав про те, як виглядаю, а тепер мені начхати. Можливо тому, що я прекрасний сам по собі.

  Я божевільний саме настільки, наскільки вам здалося.

  До мого життя найбільше підходить цитата з того старого фільму про гонки, які мені розповів Шон Пенн. Там був один італієць, який відірвав від своєї машини дзеркало заднього виду і викинув його до дідька. І хтось запитав його: Ти що робиш? А він відповідає: «Там, куди ми їдемо, нам не треба озиратися».

  Я не дуже хочу вмирати. Мені треба так багато зробити.

  Джерело фото: instagram.com/bae.jfranco/, instagram.com/jamesfrancoswifey/

  Статті на тему