UA
RU

Принци Вільям і Гаррі возз'єдналися, щоб вшанувати пам'ять принцеси Діани 

Герцог Кембриджський привітав номінантів премії Diana Award у Кенсінгтонському Палаці, а герцог Сассекський приєднався до них віртуально. 
Принци Вільям і Гаррі возз'єдналися, щоб вшанувати пам'ять принцеси Діани - Фото 1

LONDON, ENGLAND — SEPTEMBER 5: Prince William, Duke of Cambridge і Принцип Harry дзвонити до новоствореного Royal Foundation Support4Grenfell community hub on September 5, 2017 in London, England. Hub забезпечує сприяння і емоційний підтримка для Grenfell Tower community. (Photo by Toby Melville – WPA Pool / Getty Images)

Здається, заради матері принці готові відкинути всі сварки та сумніви, і стати однією командою. 

Брати, стосунки яких були болісно натягнутими протягом більшої частини останніх двох років, зібралися разом, щоб відзначити молодих людей, які старанно трудяться в ім'я їхньої покійної матері — принцеси Діани.  

39-річний принц Вільям зустрівся з 10 британськими лауреатами премії «Спадщина Діани» у Кенсінгтонському палаці у середу. 37-річний принц Гаррі поспілкувався з іншими переможцями з усього світу на віртуальній зустрічі, що проводилася в його будинку в Монтесіто, штат Каліфорнія. 

У липні, коли Діані могло б виповнитись 60 років, брати також об'єдналися від імені своєї матері, щоб відкрити статую, встановлену на її пам'ять у Затонулому саду Кенсінгтонського палацу.  

Принци віддали шану молодим людям з усього світу, які є лауреатами Премії Спадщини – найпрестижнішої нагороди, яку можна отримати за свою соціальну діяльність чи гуманітарну роботу. Премія Діани вручається кожні два роки. Перші нагороди знайшли своїх законних власників на урочистому заході, який відвідали обидва принці у 2017 році. 

Принци Вільям і Гаррі возз'єдналися, щоб вшанувати пам'ять принцеси Діани - Фото 2

Читай також: Бен Аффлек розповів про "прекрасний" роман з Дженніфер Лопес вперше з моменту їх возз'єднання. 

Серед тих, з ким розмовляв Гаррі, була дівчина зі США - 23-річна Дайан Чао з Лос-Анджелеса, яка працює над програмою «Листи до незнайомців». Інший американець, який отримав премію «Спадщина», — 18-річний Джахін Рахман із Нью-Йорка, який заснував некомерційну організацію «Зусилля щодо розвитку молоді Бангладеша». 

Цьогорічні лауреати отримають унікальну нагороду, оскільки 9 грудня в родовому будинку сім'ї Олторп їм вручить статуетки дев'ятий граф Спенсер — особисто від імені своєї сестри.  

Юні переможці також отримають доступ до унікальної дворічної програми розвитку, яка спрямована на надання їм можливості підвищити свої навички у чотирьох ключових галузях: лідерство, розвиток спільноти, соціальне підприємництво та технології на благо. 

Примітно, що зустрічі щороку проводились у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Саме ця ініціатива стала для принцеси Діани однією з найважливіших проблем, про які Спенсер дбала ще за життя. 

Принцеса Діана загинула 1997 року в автокатастрофі в Парижі. Наступного року виповнюється 25 років із дня її смерті.  

Тессі Оджо, виконавчий директор премії Diana Award, віддала шану цьогорічним лауреатам, заявивши: «Пандемія продовжує руйнувати життя і посилювати соціальну нерівність. Але з темряви коїда повстають молоді люди, щоб змінювати спільноти по всьому світу”. 

«Їх співчуття, рішучість і свобода волі, задля досягнення позитивних змін сьогодні і в майбутні роки, є безмірними. Їхні справи — сама підходяща данина поваги принцесі Уельській, її спадщині та вірі в те, що молоді люди здатні змінити світ на краще». 

 
 

Статті на тему