UA
RU

Про що жінка мовчить: Alyosha, співачка

Редагувати переклад
Співачка Alyosha презентувала відео на трек LEBEDI Зйомки кліпу відбулися у середньовічному замку XV ст. Артистка відповіла на запитання рубрики Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Мабуть, не можна серйозно говорити вголос, коли ти віриш у інопланетян.усміхається ). Але, на мою думку, не можна мовчати, ба більше, навіть треба кричати: люди, вивчайте медицину самі та скрупульозно ставитися до того, що вам «сипляти» зверху. Просто вивчайте для чого ви носити маски, та що відбувається з організмом, коли ви їх надягаєте постійно. Вивчайте інформацію про серце і як воно працюю. Дізнайтеся що таке кровоносні судини, про імунну систему в цілому. Що таке кисень та вуглекислий газ. Ця інформація зараз досить поширена, але, на жаль, люди цим не цікавляться. Проте, люди годинами витрачають свою дорогоцінну годину, дивлячись телевізор, та вбивають час-за-годиною в нікуди і вірять про те, що лунає звідти.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Найприємніше — помовчати наодинці із собою. У мене дуже багато думок та тих, про які я хочу подумати та усамітнитись зі своїм внутрішнім «Я». Пробую робити це щодня. Але, повірте, у великої сім'ї, та ще й із малечею — помовчати не виходити, як того б не хотілося.усміхається ).

Alyosha 2

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Не схильна хвалити чи журити собі. Шкодувати про щось зроблене чи незроблене — так. Проте, розумію, що це досвід. І він цінний. Я з вдячністю приймаю все. Щось вийшло гарно зробити — мені приємно від цього і доставляє насолоду. Якщо ні — роблю висновки. А найбільше насолода для моєї душі виражається у радості та щасті за своїх дітей, мого чоловіка і за їх успіхи!

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивіша — це наша планета Земля. Вона чудова, неможливо словами описати наскільки! Дуже мрію, щоб Планета була наповнена счастьєм для всіх живих істот: від людей до найменших представників флори та фауні. Щоб тут царював Рай. Людство, давайте збережемо її такою ж прекрасною для наших майбутніх поколінь!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Лікувати людей енергетично. Хотіла б мати такі здібності, щоб відчувати, що саме людину турбує і як їй треба лікуватися без жодних пігулок. А лікувати насамперед потрібно серце та душу. Вважаю, що «захворювання» душі — це початкова сходинка фізичних захворювань.

Якби ви могли залишити тільки одне спогад, щоб це було?

Уся моя батьківщина, яку я дуже люблю.

Alyosha 3

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личить сучасні жінки (усміхається ).

До якого поради мами ви не дослухалися, і наразі пожалкуєте про це?

Напевно, як і більшість підлітків, не дослухалася до поради тепло вдягатися. А у свої вже 35 років — я слухняна дівчинка (сміється). Як мати трьох діточок, розумію, наскільки це важливо. Особливо для жіночого здоров'я. Дівчатам народжувати, годувати, виховувати… Вірно кажуть: бережи здоров'я змалку!

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Для мене зовнішність — це досить поверхнева категорія оцінювання краси будь-якої людини. Для мене людська краса виражається далеко не у зовнішності, а у поступках.

Чим пахне щастя?

Молочко матусі.

Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: КОЛЯ СЕРГА, ШОУМЕН

Статті на тему