UA
RU

Про що жінка мовчить: Наталія Бабенко, актриса

Редагувати переклад
Актриса Наталія Бабенко у спортивній драмі «Пульс» зіграла Параолімпійську чемпіонку Оксану Ботурчук. Актриса погодилася відповісти на запитання рубрики Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Це дуже суб'єктивне питання, для когось це буде політика, для когось особиста життя. Я думаю, що кожен сам обирає про що йому мовчати, а про що кричати. Найголовніше завжди залишатися людиною та не стверджуватись за рахунок інших людей.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мене оточують прекрасні люди, з якими не тільки весело проводити годину, але і можна просто помовчати будь про що. У цих мовчазних моментах немає особливої ​​години, він трапляється будь-коли.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Намагаюсь хвалити собі щодня, за будь які дрібниці, адже треба любити собі та підбадьорювати. Зварю собі за лінь, але коли встаю і починаю щось робити, знову починаю пишатись собою (усміхається ).

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Нема красивішої речі, ніж людська душа.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Напевно, вміти швидко вчитися новому! В принципі, я і так люблю освоївати щось нове, але вміти здобувати нові навички в короткі рядки, це було б чудово для професії.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Дуже незвичайний питання, добре, що в житті всі спогади втрачають при мені. Насправді, я не знаю, як можна набрати щось одне. Але знаю, що обов'язково позбавила б у спогадах МОРЕ!

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасному чоловікові дуже пасує турбота, щирість та доброта. А жінці не личать плітки, лукавість та байдужість.

Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм або коктейлем. Ви який?

Я не дуже розуміюся на назвах коктейлів, але це було б на основі джину, свіжого та з цитрусовими нотками. Тому що я прозрачна, як джин та в мені поєднується сладкий присмак з кислинкою, а кислинка, як відомо, не всім до душі! (Усміхається.)

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не знаю, у своєму житті я ні про що не жалкую. Я знаю, що все так, як має бути, це мій досвід, це моя життя. І я дуже вдячна, що мама не нав'язує свою думку!

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Знову ж таки, це дуже суб'єктивно, не хочу нікого ображати. Краса криється не лише у зовнішності, тому треба наповнювати красою не тільки тіло, а й душу.

Чим пахне щастя?

Коханням, турботою та посмішками!

Дякуємо за допомогу в організації інтерв'ю кінотеатр Сінема-Сіті, де можна переглянути стрічку «Пульс»

Фото надала прес-служба

Читайте також: КНИЖКОВИЙ ЛИПЕНЬ: КНИГИ ПРО ПОДОРОЖІ 

Статті на тему