UA
RU

Про що жінка мовчить: Юлія Ярмолюк, дизайнерка бренду J'amemme

Редагувати переклад
Цього сезону J'amemme намагалися передати атмосферу полотен Поля Сіньяка, французького художника-неоімпресіоніста, який писав атмосферні пейзажі Сен-Тропе та Кассі. Про фешн, арт та власні вподобання основниця бренду Юлія Ярмолюк розповіла у рубриці Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Один із найголовніших питань у фешн-індустрії, яке варто піднімати, — застаріла модель сезонності. Щосезону бренди створюють величезну кількість виробів, а пізніше пропонують скидки та переносять речі в сток, заохочуючи надмірне виробництво. До того ж регулярні розпродажі, на мою думку, знецінюють роботу дизайнера та всіх майстрів. Саме тому у мого бренду J'amemme не буває скидок та стокових позицій. Майже всі речі ми створюємо на замовлення, багато з них за індивідуальними мірками клієнта. Тканини для виробів опрацьовуються вручну, а клієнти дійсно готові чекати на свої унікальні замовлення іноді і 2-3 тижні.

Коли такій останній годині вам було приємно помовчати?

Мовчати — це взагалі не про мене, бо я дуже комунікабельна людина, та й уся сім'я у нас дуже говірка. Єдина година, коли я можу насолоджуватися тишою та мовчанням — під час спа-процедур. Цю годину я посвячую тільки собі.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Іноді я зварю собі за те, що дуже багато працюю, адже треба й перезавантажуватись, відпочиваючи. А похвалити собі можу за те, що останнім часом у неділю не відповідаю на робочі питання та провожу цей час зі своєю сім'єю.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Матеріальні речі не дивують мене так, як, наприклад, природа. Найкрасивішими для мене є океан, море, свіже повітря. А щодо фізичних арт-об'єктів, мене надихає «Ставок з водяними ліліями» авторства Моне. Цей художник, незважаючи на проблеми із зором, писавши картини, які знають та цінують у всьому світі.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Хотілося б вміти бути в декількох місцях одночасно, адже у мене постійно багато важливих справ. Зараз ми відкриваємо для J'amemme ще одне виробництво з експериментальним цехом, також я готовлю колекцію наступної весни, яку ми представимо на показі в Нью-Йорку. А ще зараз займаюсь підготовкою сина до школи.

Юлія Ярмолюк 1

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Що може бути важливішим для жінки за народження дитини? Якою б сильною ти не була, перш за все ти мати, адже сім'я — це найголовніше.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

На мою думку, чоловікам личить вихованість, харизматичність, сила волі, талант та вміння розвивати своє справу. Важливо, щоби людина любила ті, чим займається. У жінок лишними рисами я однозначно поважаю вульгарність, грубість, нахабство, лицемірство та дволикість.

Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Це точно був би коктейль Белліні. Він легкий, яскравий та цікавий. А ще він родом з Італії, а я просто обожнюю все, що пов'язано із цією країною.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Я завжди слухала тільки собі та довіряла своїй інтуїції. Вона у мене дуже сильна і я завжди можу на неї покластися.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Знаю, що багато хто вважає Бреда Пітта найбанальнішим прикладом найкрасивішого чоловіка у світі, але я його обожнюю (сміється).

Чим пахне щастя?

Я відчуваю його в ароматі лаванди, стиглих яблук, ранкової кави та листів пергаменту, якими перекладаються наші плісування. А ще ним пахнуть кучері мого сина Северина.

Фото надала прес-служба

Читайте також: #BOOKSHELFY: КАТЯ ЦАРИК, РЕЖИСІРКА 

Статті на тему