UA
RU

Projector Institute безкоштовно навчатиме ілюстрації внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та ветеранів

Редагувати переклад

Навчання проходитиме тричі на тиждень протягом трьох місяців.

Projector Institute безкоштовно навчатиме ілюстрації внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та ветеранів-Фото 1

Projector Institute за підтримки Проекту USAID «Економічна підтримка України» запускає набір на безкоштовний курс з ілюстрації для новачків, які прагнуть опанувати цю професію з нуля. Курс є базовим та складається з насичених зайнять, багатьох практичних завдань та постійного фідбеку. По закінченню стипендіати будуть мати перші роботи в портфоліо. 

Заявки на безкоштовне навчання приймаються до 12 травня включно. Для студентів двачі на тиждень буде відкриватися доступ до відеолекцій, а раз на тиждень проходитимуть живі вебінари з кураторкою чи гостями курсу. 

Після проходження навчання студенти будуть розумітися на засобах композиції, навчатися працювати з кольором та перспективою. Зможуть генерувати ідеї, розробляти концепції та сюжети для своїх майбутніх проектів.

Хто може здобути стипендію?

Внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, ветерани та члени їх сімей, жінки та чоловіки, що втратили роботу через бойові дії.

Курс розпочнеться у дві хвилі 16 травня та 30 травня.

Дізнатися деталі про курс та податися на безкоштовне навчання можна за посиланням.

Статті на тему