UA
RU

Просити про допомогу не соромно: соціальний проект для жінок

Редагувати переклад
Сумна статистика підтверджує, що кількість випадків захворювання на рак молочних залоз неухильно зростає. За даними ВООЗ, щорічно діагностується щонайменше 1,25 мільйона нових випадків. Більшість жінок у розвинених країнах вдається врятувати, проте майже кожному разі фахівцям доводиться вдаватися до часткового, котрий іноді повного видалення органу. Попередити розвиток невпевненості в собі та позбавити психологічних проблем дає можливість татуаж сосків. Таку процедуру можна безкоштовно зробити у Центрі Майстерності, який спеціалізується на перманентному макіяжі та косметології. Ця соціальна ініціатива спрямована на покращення якості життя кожної жінки та впевненості у собі кожної жінки, яка пережила тяжкий період життя.
Просити про допомогу не соромно: соціальний проект для жінок.

Як і коли до вас прийшла ідея розпочати цей соціальний проект? Що стало поштовхом та відправною точкою?

Ця ідея прийшла два роки тому. Ця тема дуже актуальна та цікава, про неї ми часто чули на міжнародних конференціях. В Україні фахівців, які грамотно роблять цю процедуру, було небагато. Тому насамперед наше завдання було знайти викладача. Коли всі пазли зійшлися, ми запустили наш соціальний проект. Це сталося приблизно рік тому. Процедуру ми робимо безкоштовно, тому що розуміємо, наскільки важливо і потрібно для жінки почуватися повноцінно. Але, на жаль, не всі мають фінансові можливості.

Просити про допомогу не соромно: соціальний проект для жінок.

Чи багато дівчат звертаються до вас за допомогою чи багато хто боїться наважитися?

Це не є процедурою першої необхідності. Ті жінки, кому вона потрібна, їх досить багато. Але, на жаль, не всі знають про наш проект. Ми намагаємося, щоб спрацьовувало «сарафанне радіо» – коли приходить одна жінка – після неї приходить і друга! Також є асоціації та групи у соцмережах, де онкопацієнти спілкуються, діляться своїми переживаннями, процесами, а також моментами, які їх тішать. Отак про нас і дізнаються.

Які найпоширеніші страхи виникають у жінок перед процедурою?

Перший та основний страх – рецидив! Ми отримали консультацію онколога і можемо запевняти, що реконструкція ареоли не провокує рецидив!

Просити про допомогу не соромно: соціальний проект для жінок.

Чи потрібна анестезія при такому вигляді татуажу?

Ця процедура практично безболісна, але іноді до нас звертаються клієнтки із підвищеною чутливістю. У таких випадках фахівці завдають місцевої анестезії. 

Які можуть бути негативні наслідки та як їх можна уникнути?

Негативні наслідки можуть виникнути при неправильному догляді за зоною нанесення татуажу. Після процедури майстер дає рекомендації і ми дуже просимо їх дотримуватися. Тоді і результат буде той, який порадує всіх.

Скільки жінок ви вже встигли ощасливити життя?

На даний момент процедуру татуажу ми зробили понад двадцять пацієнткам. Також є жінки, у яких мастектомії не було, але залишилися шрами після оперативного втручання. Ним ми робимо камуфляж рубців.

Будь-яка жінка може звернутися за допомогою до Центру Майстерності та почуватися впевнено та повноцінно. Кожна з нас заслуговує на краще.

 

Статті на тему