UA
RU

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса

Редагувати переклад
П'ять гідних книг, які ми точно прочитаємо наступного року. 

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса-Фото 1

Білл Гейтс відомий не тільки як один із творців компанії Microsoft, а й як людина, яка з легкістю читає за книгою на тиждень. У своєму блозі він регулярно ділиться думками про прочитане, а наприкінці року традиційно підбиває підсумки. Розповідаємо про п'ять найкращих книг, які Білл Гейтс прочитав у 2018 році. 

Читайте також: 10 гідних книг, написаних знаменитостями

 

«Учениця», Тара Вестовер

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса-Фото 2

В автобіографічній книзі Тара розповідає історію свого життя. Дівчинка виросла в сім'ї мормонів, не ходила до школи, лікувалася настойкою лаванди і навіть уміла керуватися гвинтівкою. Одного разу вона вирішує попрощатися зі своїм минулим життям, з рідними та почати нове життя. 

Я ніколи не думав, що переймуся історією дорослішання в мормонському суспільстві, але Тара Вестовер настільки хороша письменниця, що змусила мене замислитися над своїм життям, коли читав про її неймовірне дитинство.

«Армія з нікого», Пол Шарре

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса-Фото 3

Якби не Білл Гейтс, то більшість навряд чи взагалі звернули б на цю книгу увагу. Її автор розповідає про використання штучного інтелекту під час воєнних дій. «Це надзвичайно складна тема, хоча Шарре надає зрозумілі пояснення та показує плюси та мінуси війни машин». 

Читайте також: 10 улюблених книг голлівудських знаменитостей

 

«Дурна кров», Джон Каррейру

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса-Фото 4

Книга розповідає про великий кар'єрний зліт і не менш епічне падіння медичного стартапу Theranos і його творця Елізабет Холмс. Журналіст Джон Каррейру докладно розповідає про всі махінації та хитрощі, на яких була побудована компанія. 

Історія виявилася шаленішою, ніж я очікував. У цій книзі є все: складні схеми шахрайства, корпоративні інтриги, історії на обкладинках журналів, зруйновані сімейні стосунки та загибель компанії, яка оцінювалася майже $10 млрд.

 

«21 урок для 21 століття», Юваль Ной Харарі

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса-Фото 5

 

Юваль Ной Харарі - автор гучних бестселерів «Sapiens. Коротка історія людства» та «HomoDeus. Коротка історія майбутнього». У третій книзі він розповідає про сьогодення та розмірковує про те, як жити у сучасному світі. 

Якщо 2018 залишив вас приголомшеним, то «21 урок для 21 століття» пропонує корисну основу для розуміння новин та роздумів про проблеми, з якими ми стикаємося.

 

«Великий посібник з медитації та усвідомленості», Енді Паддікомб

П'ять найкращих книг 2018 року на думку Білла Гейтса-Фото 6

Засновник програми для медитації Headspace як ніхто інший розуміється на цій темі. Енді Паддікомб дає практичні поради на власному досвіді та дає зрозуміти, що медитувати насправді набагато простіше, ніж нам здається. І найголовніше — у цьому немає жодного містичного підґрунтя, заняття спрямоване виключно на пізнання себе та зниження стресу. 

Книга починається з особистої історії Паддікомба, як він зі студента університету виріс до буддійського ченця, а продовжується захоплюючим поясненням, як правильно медитувати.

Статті на тему