UA
  RU

  П'ятірка найкращих: документальні фільми, які у нашому обов'язковому списку

  Редагувати переклад
  Як ви зрозуміли, ми справжні фанати документального кіно. 

  Ви могли б знайти на сторінках Marie Claire фільми про здоров'я та їжі, жінках, музиці і багато-багато іншого. Цього разу ми вирішили зібрати для вас мікс із найбільш вражаючих «документалок». Дивіться – не пошкодуєте!


  Джейн

  П'ятірка найкращих: документальні фільми, які у нашому обов'язковому списку.

  Оригінальна назва: Джейн


  Дата виходу: 10 вересня 2017 

  режисер: Бретт Морген

  Фільм розповідає про життя однієї з найдивовижніших жінок Великобританії Джейн Гудолл. Режисер Бретт Морген скористався архівним відео National Geographic, щоб познайомити нас з нею. Джейн - знакова особистість у багатьох сенсах: по-перше, їй вдалося досягти успіху в області, створеній тільки для чоловіків, - приматології, по-друге, вона змогла вивчити природу шимпанзе і подружитися з цими прекрасними істотами. Окремим розділом йде історія кохання та порозуміння Гудолл зі своїм чоловіком, фотографом-анімалістом Хуго ван Лавіком. 


  Перша смуга: Всередині The New York Times

  П'ятірка найкращих: документальні фільми, які у нашому обов'язковому списку.

  Оригінальна назва: Сторінка перша: всередині The New York Times  Дата виходу: 17 червня 2011

  режисер: Ендрю Россі


  У «документалці» показано відрізок часу на рік. Рік, коли друкована преса стикається з приходом ери диджиталу і переживає еволюцію. Хронікер Ендрю Россі детально показує кухню відомого видання і те, як найкращі репортери та журналісти Нью-Йорка аналізують новини та намагаються донести до читачів навіть найскладніші істини. 

  Читайте також: ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ, ЯКІ ЗМУШУЮТЬ ЗАДУМАТИСЯ


  степ

  П'ятірка найкращих: документальні фільми, які у нашому обов'язковому списку.

  Оригінальна назва: Крок

  Дата виходу: 4 серпня 2017

  режисер: Аманда Ліпіц

  Учениць старшої школи Балтімора поєднує одна пристрасть - степ. На тлі соціальних заворушень танець — їхній єдиний порятунок. Ці дівчата мріють виграти чемпіонат зі степу, а також стати першими членами своїх сімей, кому вдалося вступити до коледжу. Якщо ви ще сумніваєтеся, то вас точно переконає той факт, що фільм є у списку улюбленців Мішель Обами. 

  Він назвав мене Малала

  П'ятірка найкращих: документальні фільми, які у нашому обов'язковому списку.

  Оригінальна назва: Він назвав мене Малалою

  Дата виходу: 22 жовтня 2015

  режисер: Девіс Гуггенхайм

  Цей фільм – інтимний портрет Малали Юсуфзай. Ми її знаємо, як пакистанську правозахисницю, борця за свободу жінок і доступність освіти, а ще як наймолодшого лауреата, який отримав Нобелівську премію миру. За свої радикальні погляди дівчині довелося розплатитися - вона дістала поранення в голову і була на волосок від смерті, але вижила. 

  таблоїд

  П'ятірка найкращих: документальні фільми, які у нашому обов'язковому списку.

  Оригінальна назва: Бульварний

  Дата виходу: 3 вересня 2010

  режисер: Еррол Морріс

  Сюжет документального фільму нагадує заплутаний психологічний трилер, ніж реальну історію. У центрі оповіді колишня Міс Вайомінг, яка по вуха закохалася у місіонера-мормона. Хлопець настільки закрутив їй голову, що вона викрала його та зґвалтувала. Погоні та переслідування, любов та секс, релігія та приватні детективи – ви просто не зможете відірватися від екрану. 

  Приємного перегляду та яскравих переживань! 

  Статті на тему