UA
  RU

  Робота вдома: як не збожеволіти?

  Редагувати переклад
  Можна навіть не вдягати піжаму!

  Робота фрілансером звучить як мрія. Але вона підходить тільки для тих, хто вміє контролювати свої бажання, наприклад, погладити сотий раз кота або почати перегляд Гри престолів.


  Робота вдома: як не збожеволіти?-Фото 1

  @homeofficeshop

  Виділіть робочу зону

  Валятися в ліжку з ноутбуком ... Звучить привабливо, правда? Але повірте нам, ви будете набагато продуктивнішими, якщо організуєте спеціальне місце для роботи. Звичайно, ідеальним варіантом було б горище з видом на море, але барна стійка на кухні теж підійде.

  Визначте годинник для роботи

  Якщо ви працюєте вдома, це не означає, що можна спати до полудня. Відсутність строгого графіка розслаблює, і ви починаєте лінуватися. А це ніяк не допоможе вам залучати нових роботодавців та утримувати старих.


  Читайте також: Ні про фарбтинації: Як не відкладати справи на потім?

  Переодягайте піжаму

  Ряд досліджень показує, що одяг для офісу підвищує впевненість та покращує абстрактне мислення. Ні, ми не закликатимемо вас одягати білу сорочку і спідницю-олівець, але уважніше ставиться до свого зовнішнього вигляду все ж таки варто.

  Робіть роботу

  Коли з'являється купа вільного часу, звільненого від перебування в офісі, ви починаєте згадувати, що давно не пересаджували квіти, хотіли перебрати одяг у шафі та ще тисячу домашніх справ. Залиште цей клопіт до того моменту, поки не виконайте завдання по роботі.


  Читайте також: Вигоряння на роботі: як його розпізнати та що робити

  ставте цілі

  Якщо над вами немає начальника, який може стежити за вашим прогресом, доведеться попрацювати над визначенням довгострокових та короткострокових цілей. Це не тільки допоможе вам бути продуктивнішими, але забезпечить правильний напрямок вашої кар'єри. Починайте кожен день зі списку справ і час від часу звіряйтесь з довгостроковими цілями.

  Залишайте роботу на роботі

  Це означає, що потрібно дотримуватись годинних рамок. Не забувайте розділяти бізнес та особисте життя, адже кордон між ними в умовах роботи будинку фактично стирається. Правильне розподіл сил збереже вас у здоровому глузді.  Статті по темі:

  Повстання машин: чи справді робот може зайняти ваше робоче місце


  Gender pay gap: Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам

  У пошуках уваги: ​​ТОП-5 додатків для тих, кому не вистачає концентрації

  Статті на тему