UA
  RU

  Робота мрії: як знайти її та не втратити

  Редагувати переклад
  Якщо ви відчуваєте, що знаходитесь не на своєму місці і настав час щось міняти, тоді наша стаття саме для вас.
  
  робота мрії

  Часом буваєш, ходиш на роботу, робиш свою справу, але душа до цього не лежить. Начебто і заробітна плата непогана і колектив хороший, але тривога і безпорадність не залишає вас. Якщо ви знайшли у себе ці симптоми, значить настав час змінити рід діяльності і почати займатися тим, що по істині вас цікавить і приноситиме задоволення. Як дізнатися, яка робота вам до вподоби? А ви просто поставте собі ці три питання.


  Читайте також: 7 РЕЧІВ, ЯКІ СТОЯТЬ НА ВАШОМУ ШЛЯХУ ДО УСПІХУ

  Які ваші сильні сторони?

  Насамперед, вибирати роботу необхідно за вашими здібностями та сильними сторонами. Проаналізуйте в чому ви унікальні, запишіть усі свої позитивні якості і лише тоді ви зможете визначити роботу чи галузь, які будуть найефективнішими та кориснішими для вас. Подумайте про навички та особливості, які ви розвиваєте зараз або розвивали колись та згадайте ситуації, коли ви виявляли свої лідерські якості. Щоб отримати найточнішу оцінку ваших найкращих якостей, також корисно попросити друзів чи сім'ю відповісти на це питання. Вони вам скажуть свою думку.


  робота мрії 2

  Що потенційно може вас цікавити?

  Згадайте, чим ви цікавилися до того, як почали працювати не за покликанням або що допомагало вам відволіктися від офісної рутини. Хто сказав, що хобі не може приносити заробіток та зайняти повноцінне місце у вашому житті? Можливо, вам завжди подобалося писати замість підрахунку цифр або займатися кондитерською справою. Головне, вірити в себе та свої сили.

  Почніть із розгляду дій, які змушують вас посміхатися, сміятися та почуватися найбільш задоволеними. Крім того, нагадайте собі про навички, які ви завжди хотіли вивчити. Вони можуть бути освітніми, творчими або навіть атлетичними, наприклад, займатися імпровізацією, вивчати іспанську мову, фотографувати, кодувати або займатися серфінгом. Почніть вивчати вебінари, відвідувати класи та семінари, які допоможуть вам розвинути нові навички. 


  Читайте також: К СВІТЛОМУ МАЙБУТНЬОМУ: ЯК ОТРИМАТИ РОБОТУ МРІЇ

  Як ви можете вплинути на світ?

  Пошук потрібної мети означає пошук роботи, яка має вам значення, але це також означає ідентифікацію роботи, яка якимось чином впливає на світ. Які зміни ви хотіли б побачити у своїй спільноті чи у світі? Чи є якісь некомерційні організації, з якими ви могли б зіштовхнутися чи співпрацювати? Як би ви могли використовувати свій голос, навички чи досвід, щоб допомогти іншим? Подумайте, чим ви можете бути корисною навіть не в глобальному плані, а на мінімальному рівні.

  робота мрії 3  Підсумуємо 

  Якщо ви дійсно зацікавлені в тому, щоб змінити свій кар'єрний шлях, ми наполегливо закликаємо вас витратити трохи часу на мозковий штурм і дати відповіді на ці запитання, записуючи їх ручкою на папері. Коли ви закінчите, запитайте себе: як я можу більше часу приділяти своїм здібностям? як я можу розвинути нові навички та використати свої таланти, щоб допомогти іншим людям?

  Нарешті, ви можете звернутися до людей, якими захоплюєтеся і з яких берете приклад у різних галузях та попросити дати пару порад. Це буде стимулювати ваші рішення, зміцнювати ваші стосунки та спрямовувати вас у потрібне русло. Успіхів!


  Фото: unsplash.com

  Статті на тему