UA
  RU

  Роберт Паттінсон зіграє Бетмена

  Редагувати переклад

  Роберт Паттінсон зіграє Бетмена-Фото 1


  Після кількох тижнів чуток і інформацією від різних засобів масової інформації компанія Warner Bros. підтвердила Різноманітність, що Роберт Паттінсон є новий Бетмен. Його головним конкурентом у боротьбі за роль був актор Ніколас Холт. Після значущих для своєї кар'єри ролей у «Гаррі Поттері» та «Сутінках» Паттінсон кілька років уникав подібних гучних проектів і знімався у Девіда Кроненберга («Космополіс»), Девіда Мішо («Ровер»), братів Сафді («Добрий час») та Джеймса Грея («Загублене місто Z»). 

  Читайте також: Фільми з Робертом Паттінсоном, які набагато кращі за «Сутінки»


  Однією з останніх робіт Паттінсона є фільм «Вища громада» французького режисера Клер Дені. На 72-му Каннському кінофестивалі була показана картина Роберта Еггерса «Маяк», у якій, крім Паттінсона, головну роль зіграв Уіллем Дефо.

  Роберт Паттінсон зіграє Бетмена-Фото 2

  Попереднім актором, який зіграв Бетмен, був Бен Аффлек. Фільми «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» 2016 року та «Ліга справедливості» 2017 року не виправдали очікувань Warner Bros. і були комерційно успішними, тому договір із нею було розірвано. 


  Паттінсон зіграє Брюса Уейна у віці 33 роки. Актор стане другим після Крістіана Бейла, хто зіграє Бетмена у такому молодому віці. Бейлу на час зйомок був 31 рік. 

  Новий фільм знімає режисер Метт Рівз («Планета мавп: Революція» та «Планета мавп: Війна»). Попередньо вихід картини заплановано на червень 2021 року.

  Статті на тему