UA
  RU

  Різдвяний привіт: Принц Вільям та Кейт Міддлтон поділилися сімейним знімком до свят

  Ця фотографія вважається офіційним різдвяним вітанням від королівського подружжя.
  
  Різдвяний привіт: Принц Вільям та Кейт Міддлтон поділилися сімейним знімком до свят-Фото 1

  Instagram/@dukeandduchessofcambridge

   

  У королівських сімей є цікава традиція – ділитися сімейними знімками, присвяченими різдвяним святам. Найчастіше це постановочні фото на тлі прикрашеної ялини десь у королівських апартаментах, але герцог та герцогиня Кембриджські пішли далі та продемонстрували новий формат різдвяних листівок.


  На офіційному сайті Кенсінгтонського палацу було опубліковано фотографію сімейства принца Гаррі та Кейт Міддлтон, зроблену в Йорданії. Жодної тобі новорічної атрибутики, тільки гори, пісок та традиційні табурети. Навіть над образами королівське подружжя особливо не замислювалося: на вітальній картці принц Вільям постав у поло кольору хакі та світлих бермудах, Кейт обрала для зйомки довгу легку сукню такого ж камуфляжного відтінку, а 8-річний Чарльз та 3-річний Луї позували у простих поло а 6-річна Шарлотта - у літньому сарафані в клітку тиші з акуратними рюшами на бретельках. Нічого такого, щоб говорило про те, що таким знімком королівські представники вітатимуть своїх шанувальників з Різдвом. Але вона стала офіційною листівкою.

  Герцог та герцогиня Кембриджські раді поділитися новою фотографією їхньої родини. На фотографії, яка стане офіційною різдвяною листівкою Їх Королівських Висок цього року, герцог і герцогиня відображені разом з їхніми трьома дітьми в Йорданії раніше цього року,


  - йдеться у заяві від імені Кенсінгтонського палацу.

  Читайте також: Ретро-натхнення: Кім Кардаш'ян показала архівні знімки себе та сестри 1994 року

  Варто зазначити, що Йорданія дуже близька Кейт Міддлтон, оскільки в її біографії був момент, коли вона разом із батьками прожила тут два роки. Тоді батько працював на British Airways.


  Поки шанувальники королівського подружжя згадують хронологію поїздок принца Вільяма з сім'ї і намагаються зрозуміти, коли саме відбулася їхня подорож до Йорданії, ми чекаємо, чи буде різдвяна листівка у відповідь від молодшого брата принца Гаррі.

  Статті на тему