Edit page title Розпочато зйомки фільму Аркадія Непиталюка "Уроки Толерантності"
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Розпочато зйомки фільму Аркадія Непіталюка «Уроки Толерантності»

Редагувати переклад

Розпочато зйомки ігрового повнометражного фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»! В основі стрічки – п'єса Ігоря Білиця «Гей-парад».

Проект став победителем 17-го конкурсного відбору Держкіно та учасником пітчингу професійної секції 12-го ОМКФ. Виробництвом займається кінокомпанія Solar Media Entertainment.

Розпочато зйомки фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»-Фото 1

Сюжет. Провінційна шкільна вчителька, бажаючи спасти свою батьківщину від розпаду та кредитів, вмовляє чоловіка і дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності», за умовами якої вони мають на певну годину поселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста. Тепер батьківщина змушена боротися із власною гомофобією та неприйняттям інакшості.

Режисер Аркадій Непіталюк так коментує задум стрічки:«Уроки толерантності» — така історія, що має потенціал стати фільмом, який зможе достукатися до нашого темного внутрішнього світу та розколоти камінь упередженості у тих, хто її має».

Незважаючи на неймовірні спроби ворога відібрати в українців можливість займатися улюбленою справою — українське кіно живе! Приємно бачити на знімальній площадці 45 щасливих людей. Надіюсь, скоро їх буде набагато більше,

— каже продюсер Сергій Лавренюк.

Читайте також: Netflix та Українська кіноакадемія дадуть гранти 48 українським кінопроектам для їх реалізації

Розпочато зйомки фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»-Фото 2

Автори сценарію: Аркадій Непіталюк, Людмила Тимошенко, Олексій Гладушевський.
Продюсер – Сергій Лавренюк.
У ролях: Олександр Ярема, Олена Узлюк, Кароліна Мруга, Акмал Гурезов, Олександр Піскунов, Борис Георгіївський.

Статті на тему