UA
RU

Рух VETERANKA запустив новорічний проект «Україна на зв’язку», призвань об'єднати українців зі всіх куточків світу

Редагувати переклад

22 грудня рух VETERANKA запустивши новорічний проект «Україна на зв’язку», призвань об'єднати українців зі всіх куточків світу. Проект пройде у вигляді флешмобу у соцмережах, завдяки якому організатори хочуть зібрати 2 млн грн на 35 ОБр морської піхоти ім. контр-адмірала М.Остроградського Війна руйнує зв'язки між рідними людьми, містом, країною, але українці їх зміцнюють! 

 

Рух VETERANKA запустив новорічний проект «Україна на зв’язку», призвань об'єднати українців зі всіх куточків світу-Фото 1

 

Зв'язок важливий для наших захисників та захисниць — він у буквальному сенсі є основою виживання. «++» мовою військових означає «все нормально». Часто це означає "Я живий". Щоб кожен з нас на зимові свята мав можливість відчути свій зв'язок із тими, кого любити та зі своєю домівкою, а наші військові мали якісну зв'язок при виконанні завдань, започатковано флешмоб-збір «Україна на зв'язку». Мета проекту: придбати 26 портативних радіостанцій, 15 автомобільних радіостанцій та технічне забезпечення для 35 бригади морської піхоти. 

 

Підтримати проект можна приєднавшись до флешмобу у соціальних мережах з фото та відео #українаназв'язку або просто зробити донат на будь-яку суму за цим посиланням: https://send.monobank.ua/jar/DT1YP5Rp7

Детальна інструкція на сторінці організаторів – рух VETERANKA 

 

Кожен донат із будь-якої точки України та світу буде відображено зіркою на інтерактивній карті, якщо вказати в коментарях до платежу ваше місто чи країну.

 

«Наша мета, вкотре довести, всупереч російській пропаганді, що українці всього світу сьогодні є єдиними. Найголовніше – це передати тепло нашій турботі військовим, які боронять Україну на фронті. Шкірну гривню, отриману від вас ми витратимо на купівлю рацій для 35 ОБр морської піхоти ім. контр-адмірала М.Остроградського, щоб забезпечити якісну зв'язок для військових та показати, як ми їх підтримуємо та чекаємо», — підкреслює керівник руху VETERANKA Катерина Приймак. 

 

Проект триватиме до 22 січня 2024 року та завершиться у День Соборності України. 

Статті на тему