UA
RU

«Зроби голосніше»: новий кліп Макса Барських

Редагувати переклад
Ексклюзивне прослуховування треку відбулося одночасно на всіх топових радіостанціях країн СНД: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Естонії та багатьох інших. Кислотно-лимонна лихоманка також заполонила ефіри провідних музичних телеканалів ближнього зарубіжжя та Східної Європи.

"Зроби голосніше": новий кліп Макса Барських-Фото 1

Нова робота Макса Барських кардинально змінює стиль та звучання його музики. Змін зазнало не лише смислового навантаження треку. У пошуках нового поп-звучання автор сміливо експериментує із саундом, змішуючи Edm, futurebass та hiphop, у результаті чого утворився «кислотний» денс.

Читайте також: KALEO ВИСТУПЯТЬ У КИЄВІ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ІСЛАНДСЬКУ ГРУППУ

"Зроби голосніше" - танцювальний маніфест, в якому закладено концепцію сучасної реальності. Новий трек Барських адресований тим, хто мріє і не боїться повернути своє життя на 180 градусів, закликаючи свого слухача йти назустріч до себе, не оглядаючись на думки. 

У «Зроби голосніше» я співаю про людину, яка на поклик серця починає новий шлях, відкриває нові країни, не боячись бути в них непоміченою і непотрібною. Цей персонаж дуже близький мені: за 28 років я не раз робив відчайдушні вчинки, які кардинально змінювали мій шлях та якість життя… і на кожних витках цих змін я відчував себе впевненішим. І тому завдяки своїй музиці я хочу поділитися зі своїм слухачем одним простим секретом – якщо слухаєш своє серце, завжди знаєш, якою дорогою йти

- Розповідає виконавець.

"Зроби голосніше": новий кліп Макса Барських-Фото 2

Одночасно з офіційним релізом треку артист представив новий кліп, режисером якого виступив продюсер Макса Алан Бадоєв. У цифрах нова відеоробота співака виглядає наступним чином: 4 знімальні дні, 11 локацій, 94 актори та 48 осіб знімальної групи, 6 образів, понад 100 костюмів, 12 танцювальних сцен, 4 місяці підготовки.

Читайте також: МУЗИЧНИЙ БЕРЕЗЕНЬ: ЩО ДОДАТИ В ПЛЕЙЛІСТ?

Світовий старт цифрового продажу синглу намічено на 6 квітня. Відзначимо, що нинішній рік для 28-річного музиканта ювілейний: своє 10-річчя на сцені співак відзначить світовим туром, що включає понад 20 країн.

Статті на тему