UA
RU

Сім дивних цитат Тома Оделла, який виступить у березні у Києві

Редагувати переклад

Редакція Marie Claire зібрала найкумедніші цитати британського співака Тома Оделла (Tom Odell), концерту якого ми дуже чекаємо у Києві 23 березня у клубі Stereo Plaza.

Том Оделл

«У мене жахливе волосся. В даний момент я часто живу в готелях і мою голову, чим доведеться. А в чому взагалі різниця між шампунем та гелем для душу?»

«Домінуючі чоловіки – вже історія. Ви бачите чоловічий аналог Леді Гагі? Ближче за всіх до цього підібрався Джастін Бібер, якого відправили б у психлікарню, якби він витворяв таке, як вона. Жінки – єдині рок-зірки сьогодні. Адель страшно чесна. Хочу бути як вона.

«Кімоно такі класні! Я купив собі аж три, коли був у Південній Африці, вони чудові!»

«У мене немає потреби купувати новий одяг, і так його занадто багато зроблено. Мені подобається не мати багато речей у гардеробі. Якось я зібрав багато речей і відніс їх у благодійний магазин по сусідству. Коли за тиждень я зайшов у кав'ярню, то раптом зрозумів, що хлопець, з яким я розмовляю, одягнений у мою сорочку. Мені подобається давати друге життя моєму одязі таким чином».

«У моїй голові завжди звучить голос, який каже: «Вийди із зони комфорту. Не розслабляйся!" Тому що мені важко писати пісні, коли я щасливий. Мені потрібно почуватися змученим і пораненим, щоби творити. Я мушу щось відчувати».

«Елтон Джон надсилає мені шампанське, коли маю концерти. Він такий чарівний та милий. Ось чому люди його люблять, а він все ще випускає чудові альбоми, які дуже успішні».

«Спеціально для мого кота я не даю концертів, але кумедно, що коли я граю на піаніно, він підходить до мене та слухає музику. А іноді забирається на піаніно та сидить там».

Фото: RCA Records

Що дивитися на цьому тижні: фільм із Томом Хіддлстоном

Статті на тему