UA
  RU

  Серіали, які ми дивитися у серпні

  Редагувати переклад
  Багато серіалів нарешті вийшли з "відпустки" і тепер наші вечори стануть набагато цікавішими.  

  Серіали, які ми дивитимемося в серпні-Фото 1

  У серпні багато серіалів виходять із затяжної відпустки і ми нарешті зможемо насолодитися продовженням улюблених історій. Але останній місяць подарує нам кілька нових багатосерійних картин. Запасаємося поп-корном або іншими кориснішими снеками і пірнаємо у серіальний світ із головою.

   

  1 серпня

  Грешниця, 2 сезон

  Серіал, заснований на однойменному романі Петри Хаммесфар, розповідає про молоду жінку Кору Таннетті, яка в люті завдає незнайомому чоловікові кілька смертельних ударів. Є вбивця, є злочин, скоєний на очах у багатьох людей, але який мотив? 

   

  6 серпня

  Краще дзвоніть Солу, 4 сезон

  «Краще дзвоніть до Солу» — слоган рекламної кампанії Сола Гудмана, відомого адвоката з серіалу «На всі тяжкі». На екрани виходить вже четвертий сезон спін-офу, але глядачі досі так і не побачили того самого адвоката. Може, новий сезон розставить все на свої місця і нам нарешті покажуть справжнього Сола Гудмана?

   

  17 серпня

  Розчарування, 1 сезон

  Творець «Сімпсонів» та «Футурами» Метт Грейнінг подарує світові новий мультфільм для дорослих. Головними героями стали принцеса-алкоголічка Бін, її друг-ельф на ім'я Елфо (дуже оригінально) та маленький демон Люці. Мультиплікаційна картина висміюватиме сучасні реалії крізь призму «казки» покаже всю красу життя в сучасному суспільстві. 

   

  22 серпня

  Містер Мерседес, 2 сезон

  Детективний серіал, заснований на однойменному романі короля жахів Стівена Кінга, розповідає про відставного поліцейського Білла Ходжеса, який вирішує повернутися на службу. Йому не дає спокою стара нерозкрита справа про вбивство шістнадцяти людей. 

   

  31 серпня

  Джек Райан, 1 сезон

  Джек Райан – герой кількох книг американського письменника Тома Кленсі. Новий серіал від Amazon розповість про аналітика ЦРУ, який наштовхується на підозрілу серію банківських переказів та розпочинає власне розслідування. Воно заведе його в різні місця по всьому світу і змусить пограти в кішки-мишки з лідером терористів, який готує атаку на США.

  Раніше спецагента на широкому екрані грали Алек Болдуїн, Бен Аффлек та Кріс Пайн. А ось у телепроекті головна роль дісталася Джону Красінському.

  А який серіал найбільше чекаєте ви?

  Статті на тему