UA
RU

Що потрібно знати про рак грудей українкам

Протягом життя шкіра сьома українка стикається з раком молочної залози. Це найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок в Україні.

За даними Інституту раку, перший огляд виявляє у четвертій з них такі метастатичні стадії хвороби, які вилікувати надзвичайно важко. Змінити ситуацію допоможе раннє виявлення хвороби – на 1-й стадії рак грудей виліковується у 95% пацієнток!

Avon – компанія жінок для жінок. І наші благодійні ініціативи виявляють найболючіші питання для українок – щоб допомогти їм. Ми знаємо, що по-справжньому красивою та щасливою жінка може бути лише тоді, коли здорова. Саме тому вже майже 20 років Avon робить посильний внесок у боротьбу з раком грудей у ​​рамках своєї благодійної програми «Місія проти раку молочної залози».

Що потрібно знати про рак грудей українкам-Фото 1

Брошка. Посріблена, 200 грн

За цей час ми багато дізналися про ставлення українок до хвороби. Останнє масштабне дослідження, яке допомогло нам краще їх зрозуміти, пройшло у серпні. Ми знали, що до лікарів звертаються запізно, але навіть не припускали, що не звертаються взагалі!

Що потрібно знати про рак грудей українкам-Фото 2

Єлизавета Коробченко, Генеральний директор Avon Україна та Грузія

Половина дівчат 18-25 років ніколи не відвідували мамолога. Ситуація не особливо змінюється і у дорослішому віку: 38% українок 25-45 років сказали, що ніколи не обстежувалися у цього фахівця. Тільки кожна четверта українка робить це щороку.

Основна причина, яку називають жінки, – відсутність такої звички. На жаль, в українському суспільстві немає культури стежити за своїм здоров'ям і звертатися до лікаря з метою профілактики. Ми як соціально-відповідальний бізнес будемо говорити українкам про це. Я закликаю шкірну жінку проходити огляд у лікаря щороку. Це можна робити, наприклад, у жовтні – місяці, що ВООЗ оголосила місяцем боротьби з раком грудей.

Що треба знати про рак грудей

Лише дві з п'яти жінок можуть розпізнати первинні ознаки розвитку захворювання. Насправді профілактично жінці потрібно відвідувати мамолога раз на рік з 20-річного віку. Також щомісяця проводити самообстеження, роблячи пальпацію молочної залози перед зеркалом. Своєчасне виявлення захворювання може врятувати життя. Зверніться відразу до мамолога, якщо помітили: 

  • ущільнення тканин, зміну розміру чи контуру молочної залози;
  • запалення, збільшення лімфатичних вузлів під пахвами та в області ключок; зміни зовнішнього вигляду сосків або будь-які виділення з них;
  • посилення видимості вен.

Ви можете подбати не тільки про себе, а й нагадати про регулярні відвідування мамолога та самообстеження мамам, бабусю, сестрам, подругам.

Що потрібно знати про рак грудей українкам-Фото 3

Посріблення браслет «Арія», 350 грн

У AVON є спеціальна лінія товарів із розовою стрічкою – всесвітнім символом боротьби з раком грудей. 100% від прибутку йде на реалізацію соціальних ініціатив компанії.

Читай також: Яким було відкриття соціальної виставки «Не така як інші вона»

Про програму Avon «Місія проти раку грудей»

Не кожна жінка в Україні має доступ до засобів сучасної діагностики. Медичні установи остро потребують сучасного обладнання, особливо якщо йдеться про державні заклади чи установи у віддалених куточках країни. За годину роботи програми «Місія проти раку грудей» в Україні зібрано понад 19 млн. грн. На ці кошти компанія закупила 19 одиниць сучасного медичного обладнання, яке передала 11 державним онкологічним лікарням.

Наприклад, завдяки цьому обладнанню лише у 2019 р. у Черкаській області обстежилося 3035 жінок, у Полтавській – 1612, у Сумській – 1410.

Що потрібно знати про рак грудей українкам-Фото 4

Прикраса на шию "Марійка", 250 грн

Мобільні мамографічні комплекси допомагають лікарям виїжджати на щорічні обстеження у маленькі містечки та села. Щорічно компанія проводить масштабні освітні проекти, щоб нагадувати про важливість профілактики. На всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію «Разом проти раку грудей» за всю годину роботи надійшло понад 123 000 дзвінків. В рамках «Школи сучасної мамографії» проходили семінари від провідних європейських лікарів, що дало змогу українським медикам отримати найпередовіші знання у діагностиці молочної залози.

Як взяти долю

Якщо ви не хочете залишатися осторонь і бажаєте підтримати компанію у боротьбі з гостросоціальними проблемами, то зробити це буде просто. Для цього потрібно замовити благодійну продукцію «Рожева стрічка» у представника компанії або на сайті my.avon.ua. Це спеціальна лінія товарів із рожевою стрічкою – всесвітнім символом боротьби з раком грудей. 100% від прибутку йде на реалізацію соціальних ініціатив Avon. Купуючи ці товари, ви буквально допомагаєте врятувати життя, адже цьогоріч наша мета – зібрати кошти на купівлю 20-ї одиниці обладнання мамографії.

Статті на тему