UA
RU

Шоу Вірський vs Руставі: Танцювальний ринг мандрує Україною!

Редагувати переклад
Два легендарні колективи знову проведуть танцювальний поєдинок, що не має аналогів у жодній країні світу! 

Шоу Вірський vs Руставі: Танцювальний ринг мандрує Україною!-Фото 1

Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського та Державний Академічний ансамбль народної пісні та танцю Грузії «Руставі» зустрінуться на танцювальному рингу біля великого туру містами України! Учасники обох ансамблів продемонструють свою блискучу майстерність та оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів Грузії та України.

Чотири роки тому ансамбль Вірського та «Руставі» вже зустрічалися на одній сцені та підкорили глядачів своїм шоу. Після безпрецедентного успіху, на чисельні прохання глядачів, танцюристи знову зійдуться біля поєдинку. Гостей чекають нові постановки, костюми, а також безумовна майстерність танцюристів, грація і потужна енергетика двох дружніх країн!

Читайте також: У Національній опері представлятиме «Трістана та Ізольду» Вагнера. Перше в незалежній Україні

Новий раунд обіцяє бути дуже гарячим: на сцені танцюватимуть 50 грузинських та 52 українських артистів. Ці танцюристи працюють з повною віддачею: вони танцюють так, що слова зникають, залишаючи самі емоції. Заінтриговані? Приходьте та відчуйте всю велич двох грандіозних танцювальних ансамблів на одній сцені!

Статті на тему