UA
  RU

  Французька кіностудія зніме біографічний фільм про Селін Діон

  Редагувати переклад
  Біографічний фільм про легендарну співачку вже запустили в роботу.
  Французька кіностудія зніме біографічний фільм про Селін Діон-Фото 1

  @celinedion

  Творчість талановитих людей не залишається поза увагою, тому Селін Діон стала головною героїнею майбутнього фільму під назвою Сила кохання. Валері Лемерсьє виступить режисером байопіку, а також зіграє головну роль. Вихід картини запланований на 2020 під патронатом французької кіностудії Gaumont.

  Читайте також: 6 РОМАНТИЧНИХ КОМЕДІЙ, ЯКІ ВИЙДУТЬ У 2019

  Селін Діон та її звукозаписна компанія дали дозвіл на зйомки фільму та погодилися на те, щоб продюсерський склад використав права на всі пісні знаменитості, а це означає, що в майбутній біографічній картині ми почуємо такі хіти, як All by Myself, My Heart Will Go On» та «I'm Alive».

  Французька кіностудія зніме біографічний фільм про Селін Діон-Фото 2

  @celinedion

  Біографічний фільм деталізує життя культової співачки від її дитинства в Канаді до піку слави, а також ранню кар'єру, коли вона була ще підлітком. Також у картині будуть підняті особисті стосунки виконавиці з її покійним чоловіком Рене Анжелілом та її матір'ю Терезою.

  Валері Лемерсьє вирішила зайнятися цим проектом, надихнувшись силою та рішучістю Селін після смерті її чоловіка три роки тому. Вона поділилася своїми думками з цього приводу із виданням Variety: 

  Я відчула силу їхнього кохання та їх почуття гумору, і зрозуміла, що це особлива алхімія, яка зробила бідну маленьку дівчинку великою зіркою на планеті.

  Цей проект є наступним біографічним фільмом, який розповідає історію сучасного виконавця, після знаменитої Богемської рапсодії про покійного Фредді Мерк'юрі і проект, що готується Людина-ракета про сера Елтона Джона.

  Статті на тему