UA
RU

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір

Редагувати переклад
Змінила імідж та стала головним ньюзмейкером вересня! Телеведуча Алла Мазур вразила всіх кардинально новим іміджем – із короткою зачіскою, мов голлівудська зірка, вона з'явилася на п'яти обкладинках французького глянцю в Україні Marie Claire!

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір-Фото 1

А тепер ще і вперше нова Алла Мазур вийшла біля прямого ефіру — спочатку у студію ТСН. Тиждень, а потім і в ефір Завтра з 1+1.

Модна і стильна Алла упевнює, що не слід боятися візуальних наслідків боротьби з онкозахворюванням.

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір-Фото 2

Руслан Сенічкін у прямому ефірі Сніданку з 1+1 зустрів Аллу Мазур з такими словами:

Аллочко, те, що Ви відкрилися всій країні, ми дуже цінуємо. Можливо, неправильно рахувати, але Ви зараз виглядаєте молодше на 15 років! Дивуєшся на Вас і бачиш іншу енергію!

На що Мазур відповіла, що це насправді дуже цікавий ефект, і багато хто їй теж говорив, що вона стала молодшою, і така реакція людей перевершила всі очікування, бо були хвилювання, як сприймуть глядачі: «Я спробувала показати всім, що ультракороткі зачіски після боротьби з хворобою, можуть бути стильними, модними, і подолавши хворобу, можна залишитись цікавою, красивою, сучасною жінкою. І я рада за Україну, яка схвально сприймає незвичайний для неї, поки що, образ, але дуже популярний у Європі».

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір-Фото 3

Сивина у волоссі – це модний тренд, який став популярним у світі, де перестають пов'язувати сивину виключно з віком. У сріблястий колір фарбуються зірки – Ріанна, Хіларі Даф, Пінк, Леді Гага, а своїми природними волосами часто хизується Шерон Стоун, Меріл Стріп та мама Ілона Маска Мей Маск.

Така гарна поява Аллі без паруки – це потужний соціальний меседж для всіх людей і приклад, що надихає інших не боятися відкрито боротися з онкохворобомами. Алла озвучила свій діагноз, який їй було встановлено рік тому – це рак молочної залози, і вона перенесла шість курсів хімії і коли могла, — намагалася працювати в ефірі ТСН. Тиждень.

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір-Фото 4

Телезірка сказала в ефірі Руслану Сенічкіну та Людмилі Барбір, що саме її спонукало наважитися та розповісти про свою історію публічно:

Я хочу підтримати відкриту розмову про онкологію. Я зіткнулася з тим, що багато людей приховують онко. Важливо перекласти цей діагноз з рангу трагедії — у проблему, яку можна вирішити. І якщо про проблеми говорити, то й легше буде з ними впоратися. Але шанс виздоровити – є. І чим раніше розпочати боротьбу – тим вищий. І важлива віра в те, що все буде добрим. Усмішка та оптимізм теж лікують. Дякую всім нашим глядачам за величезну хвилю підтримки і любові, яка почалася з тієї миті, коли я повідомила про свою хворобу і триває досі. Хочу подякувати своїм колегам, батьківщині, друзям, які підтримували мене під час лікування, медичним працівникам, які мене лікують. Спасибі великий! Я живу в оточені любові, і це найбільше щастя.

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір-Фото 5

Історія боротьби з онко української телеведучої Аллі Мазур стала топовою в осінньому номері авторитетного глянцю Marie Claire. У журналі, зокрема, розмістили чек лист здоров'я для жінок з корисною інформацією для вчасної перевірки організму. Чекаємо на продовження теми про життєствердність на українському та французькому сайті. Цей популярний глянець виходить у 33 країнах світу! У різну годину на обкладинках глянцю з'являлися: Мерайя Кері, Кейт Хадсон, Скарлет Йоханссон, Анджеліна Джолі, Ванесса Параді, Мер'єм Узерлі, Джессіка Альба. І тепер і історія української телеведучої надихатиме весь світ.

Статті на тему