UA
RU

Samll Talk: Альона Айгенманн, фаундерка Kyivness

Альона Айгенманн, фаундерка Kyivness розповідає, у чому особливість маркету KYIVNESS та своє захоплення вінтажними промовами.

РІРЅР° Р'арінова

Як виникла ідея створення заходу?

Олена — засновниця, багато років подорожувала світом та відвідала велику кількість маркетів у всьому світі. Цей досвід вона використала для створення KYIVNESS як маніфест естетиці, світової та української.

До Різдва та Нового року готується багато заходів, чим серед відрізняється Kyivness вікенд?

Все, що презентовано на маркеті серед вінтажного сегменту, — ексклюзивно. У симбіозі з музейною локацією це унікальний досвід, який дозволить поринути в атмосферу київського шику та фірмового вайбу KYIVNESS.

Як було обрано учасників заходу?

У кожній категорії ми обираємо цікаві та автентичні проекти: наприклад, косівська кераміка. Або відомі українські проекти Gunia, Bevza. Головний критерій відбору – це якість, timeless речі та унікальність.

Київщина

Kyivness 8

РІРЅР° Р'арінова

Kyivness 4

Kyivness 3

У KYIVNESS є історія, розкажіть вашу улюблену історію, пов'язану з ним.

KYIVNESS відбувався у маєтку Уварової, Українському домі, маєтку Лібермана, Малому Маріїнському палаці, в Одесі, в історичному готелі «Лондонська». Улюблена історія — щоразу це щось нове. Зазвичай це пов'язано з локаціями, адже вони історичні, перебувають у урядовому кварталі. Мабуть, улюблена — це бачити, як літні люди приходять на маркет і їм це подобається. Особливий кайф бачити мікс модної молоді та стильних бабусь.

Як ви ставитеся до вінтажних промов, що є окрасою вашої власної вінтажної колекції?

Мені подобаються вінтажні речі, особливо декор. У мене велика колекція вінтажних горщиків, стекла, картин та книжок. Люблю вінтажну кераміку. Окраса — вінтажні японські сумки та віяла (знайшла в Токіо), кілька американських табличок з назвою вулиць з Лос-Анджелесу та невелика добірка Chanel.

Фото надала пресслужба

Читайте також: Артпроект «Діабет не вирок»

Статті на тему