UA
RU

SMUZI: Унікальний балетний проект представляє новий трек та провокаційне відео

Редагувати переклад
SMUZI – нова група з чотирьох професійних балерин, які вирішили стати на пуанти абсолютно в новому амплуа – поєднанні класичного балету з vogue dance, джаз-фанком та хіп-хопом.

SMUZI: Унікальний балетний проект представляє новий трек та провокаційне відео-Фото 1

Горюча суміш вокалу, ідеальних тіл та сучасної балетної хореографії пропонується як основна страва hiplet групою СМУЗІ. "Домашній арешт" та карантинні будні пробудили в дівчатах бажання розфарбувати їх пружним саундом, доповненим урбан-романтикою класичної любовної драми. 

Склад групи міжнародний:

Саша Санша — працювала з різними балетними трупами, зокрема, з The Great Gatsby Ballet, родом з Кабо-Верде (Західна Африка), 50/50 по батьковій родині коріння з Португалії та Бразилії.

Даша Ізотова — працювала в харківському Академічному театрі опери та балету, українка з корейським корінням. Гастролювала з українськими та російськими трупами.

Дарія Абросімова - працювала в театрі Російський балет В'ячеслава Гордєєва, Імперському російському балеті Гедімінаса Таранди, а також з багатьма московськими трупами, за національністю російська.

Оксана Семирунчі – працювала в театрі Смирнова-Голованова The Moscow City Ballet, театрі Гордєєва Російський балет, а також Russian Classical Ballet; наполовину російська, наполовину українка.

Режисером відео став Станіслав Гуренко, відомий документальним роуд-муві Dustards, а також музичними кліпами для провідних представників музичної індустрії. 

 

Статті на тему