UA
  RU

  Спільний трек Pianoбой та Shy «Цілуй мене»

  Редагувати переклад

  Спільний трек Pianoбой та Shy «Цілуй мене»-Фото 1


  Shy – сценічний псевдонім Саші Карягіної, переселенки з Донецька, сонграйтера та співачки. Вона брала участь у восьмому сезоні телешоу "Х-фактор", де Дмитро Шуров був суддею, але покинула шоу до прямих ефірів. Це не зупинило дівчину і вона продовжувала писати пісні та випустила дебютний міні-альбом "Loadin". Демо однією з нових пісень відправила Дмитру Шурову на пошту, а він відповів. Так і виникла дуетна пісня «Цілуй мене».


  Дмитро Шуров розповів про колаборацію з молодою співачкою:

  Зараз тренд робити дуети між вже розкрученими артистами, але коли я чую гарну пісню, мені не має значення, наскільки відомий її автор. До того ж, хочеться давати невеликий поштовх молодим музикантам, котрі пробиваються без продюсерів, бо нещодавно я сам був таким. У 2012 році мало кому відомий Pianoбой випустив трек «Етажі» у фічерингу з групою «Бумбокс», що допомогло вийти на ширшу аудиторію. Тож сьогодні моя черга.

  Кліп на пісню знімав режисер Юрій Двіжон. «Моя ідея кліпу полягала в тому, що свою людину ти помітиш серед сотень довкола. Це таке внутрішнє розуміння того, що особистість, до якої у вас виникають почуття, видається вам на 100% знайомою, рідною і не схожою ні на кого у великій юрбі». 


  Статті на тему