UA
  RU

  Співачка NITA – музична прем'єра. Чутлива музика і вишуканий стиль.

  Редагувати переклад
  Молода співачка NITA випускає особливу пісню з назвою VIDCHUVAYU про сміливість бути собою, та приміряє головні образи сезону АW20 з колекцій українських дизайнерів. 
  
  
  Співачка NITA – музична прем'єра. Чутлива музика і вишуканий стиль.-Фото 1

  «Я сама пишу музыку і тексти, але цю пісню «почула» всередині відразу майже готовою. “Справжня сила – це вірність собі” – продовжує співачка. Цим усвідомленням, я хочу поділитися зі світом».


   

  Піаністка за фахом, випускниця Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, Анастасія Кравчук, з детства розуміла, що поєднає свою життя з музикою. Вона готова завоювати серця слухачів, її творчість – це сплетіння нежного поп, jazz, соулу, інді та сучасної елетронної музики. Її пісні захоплюють слухачів щирістю та ніжністю. Крім пісень, дівчина пише проникливі композиції для фортепіано solo. 


   

  «Я відчиню тобі душу і серце своє…» — йдеться у пісні. Якщо наважилися відкривати світові найцінніше, то й плаття слід обирати від бренду, який має статус “відкриття”, впевнені творці проекту. 

   


  Читай також: Зцілює: Віртуоз Євген Хмара презентував новий альбом

  Український бренд Jammeme  саме з таких, він стиг наробити галасу в світі та отримати визнання від головних стрит-стайл зірок планети, проте найголовніше — речі мають свій неповторний дизайн та пізнаваємі риси, такі як легкість та чарівність, що так виявлятимуть нашій героїні.

     «Ця пісня для мене дуже особлива. Я люблю класичне звучання аранжувань, проте завжди хотіла спробувати щось максимально сучасне. У цій композиції я дозволила собі експериментувати і спробувала ті, про що так довго мечтала». Над записом та зведенням VIDCHUVAYU працював Роман Скоробагатько, який протягом довгої години співпрацює із гуртом The Hardkiss. Пісню можна знайти на всіх музичних платформах та чути проникливу історію-зізнання дівчини. 

   


  Співачка NITA – музична прем'єра. Чутлива музика і вишуканий стиль.-Фото 2

   

  Втілити в образі невловиму магію притаманну творчим дівчатам можливо завдяки яскравим промовам від бренду Dafna May. «Я впевнена, що шкірна дівчина на планеті, для якої творчість – це зов, несе в собі іскру та блиск як частину космічного». 


   

  Співачка NITA – музична прем'єра. Чутлива музика і вишуканий стиль.-Фото 3

   

  “Молодий український бренд Dasha Bashkevich, який впевнено завойовує свою аудиторію, знайшов відгук у моєму стилі. Цей блискучий костюм дуже комфортний та водночас демонструє голлівудський шик, додає впевненості та грайливого настрою. Обожню топи та широкі штани у повсякденній житті та на сцені також” – зауважує співачка.

   

  Співачка NITA – музична прем'єра. Чутлива музика і вишуканий стиль.-Фото 4

  Читай також: Українські та іноземні музикантки підтримають жінок, які борються з раком грудей

  Шкіра колекція від Darja Donezz - це маніфест ніжності та дівочості. "Це плаття з авторським принтом must have у гардеробі романтичних красунь" - посміхається Nita. 

   

  Співачка NITA – музична прем'єра. Чутлива музика і вишуканий стиль.-Фото 5

   

  На противагу романтичному настрою, у сарафані від українського дизайну дуету Vorozhbyt&Zemskova, який протягом двох десятиліть підкорює серця українок стильним та інтелектуальним prêt-à-porter, Nita відчула собі впевненою та річушою амазонкою. 

   

  «У своїй творчості я дозволяю собі бути різною. Я не прив'язуюсь до одного жанру — пишу пісні, і інстументальну музыку водночас. Напевно, в цьому я не схожа на інших. Так само і з одягом — я люблю експериментувати, і відкривати собі по-новому у різному вбранні. Це допомагає краще зрозуміти собі і свої бажання».

   

  фото: Maksym Getman

  MUAH: Margo Yk

  PR & PRODUCTION: Valerie Bashinskaya

  Статті на тему