Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024

Редагувати переклад

21 травня у InterContinental Kyiv відбувся Impact Force Forum 2024.

 Українські та міжнародні експерти обговорили практичні шляхи вирішення нагальних проблем, з якими через війну стикнулася Україна, а також практики створення та використання можливостей для забезпечення довготривалої стійкості та подальшого відновлення і сталого розвитку.

Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024-Фото 1

Організатори форуму – НУО Impact Force,  створили майданчик для інтегрованого підходу, об’єднання зусиль для розбудови країни.

Marie Claire Business долучились як офіційні медіапартнери.

На форумі особлива увага приділялася інноваціям, що сприяють довгостроковій стійкості, підкреслюючи значення сучасних технологій і практик у різних галузях. Також обговорювали критичну роль співпраці між урядом, приватним сектором, міжнародними партнерами та громадянським суспільством, оскільки ця взаємодія є ключовою для розробки ефективних стратегій, які сприяють стійкості та відновленню.

Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024-Фото 2

«Одне неможливе без іншого, тому до цих питань треба підходити комплексно, приділяючи увагу і створюючи ефективні екосистеми для кожного аспекту незламності. Наприклад, в економіці потрібно стимулювати інновації та підтримувати соціальне підприємництво, розробляти та втілювати у життя стратегії реінтеграції людей, постраждалих від війни, надавати їм навички та ресурси, які дозволять їм впевнено почувати себе на ринку праці», — зазначила співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.

Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024-Фото 3

У рамках 5 панельних дискусій, в яких взяли участь понад 30 провідних експертів, учасники обговорили стратегії підвищення стійкості в різних секторах, включаючи економіку, енергетику, продовольчу безпеку, ментальне здоров’я та кібербезпеку.

Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024-Фото 4

 «Головним лейтмотивом форуму стало слово «Разом». Воно звучало буквально у кожному виступі. Ми разом даємо відсіч ворогу. Разом долаємо виклики. Разом наближаємо мир та перемогeу. І разом будемо відбудовувати Україну. Тому досягнення стійкості – це спільна відповідальність уряду, приватного сектору, міжнародних партнерів та громадянського суспільства. Тільки завдяки тісній співпраці ми зможемо забезпечити стабільне майбутнє і позитивні зміни», — зазначила співзасновниця Impact Force Ольга Дьякова.

Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024-Фото 5

Стійкість через інновації: у Києві відбувся Impact Force Forum 2024-Фото 6

Результатом форуму стало створення інформаційної платформи, яка надає можливість співпраці громадських організацій з донорами, міжнародними партнерами і урядом та підписання міжнародного меморандуму в співпраці з Інститутом Економіки та Миру.

Статті на тему