Edit page title Створено Google-форму для пошуку маріупольців, які не виходять на зв'язок
Edit meta description Створено Google-форму для пошуку маріупольців, які не виходять на зв'язок - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Створено Google-форму для пошуку маріупольців, які не виходять на зв'язок

Редагувати переклад
Донецька обласна військова адміністрація збирає дані щодо маріупольців, які не виходять на зв'язок. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

пошук пропавших

«Збираємо дані щодо маріупольців, які не виходять на зв'язок. Нам надходити безліч повідомлень, у яких люди просять дізнатися, що сталося з їхніми рідними та близькими у Маріуполі. Саме тому ми запускаємо зручну Google-форму для пошуку»,- Написавши Павло Кириленко.

Форма доступна за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1npbE_UAgOJnIpxq9ZbK1bbBMpJOGjOgS0QAYRBKJ10CKRw/viewform

Інформація буде доступна Донецькій обласній військовій адміністрації, правоохоронцям та волонтерам. Усі персональні дані будуть захищені.

«Найважливіше — надати точні контакти людей, яких ви розшукуєте, та свої власні контакти. Підійдіть до цього зі всією ретельністю. Зрозуміло, що зараз, коли в місті ведуться активні бойові дії, ми не можемо фізично перевірити всі адреси. Проте зробимо це обов'язково, щойно дозволяти обставини», - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації.

#ВсеБудеУкраїна!

Статті на тему