UA
RU

Світ побачить війну в Україні очима тварин

Редагувати переклад
Кінокомпанія SOTA CINEMA GROUP розпочала зйомки кіноальманаху «Війна очима тварин», який сфокусує увагу світової спільноти на драматичних подіях в Україні, а також розповість пронизливі історії людей і тварин в умовах війни.

Світ побачити війну в Україні очима тварин-Фото 1

Кращі вітчизняні та міжнародні митці знімуть 11 кіноновел про війну в Україні, які основані на реальних історіях з подальшим фестивальним туром та дистрибуцією в Європі й світі.

Олег Кохан, автор ідеї та продюсер кіноальманаху: «Нам вкрай потрібні нові креативні проекти й перемоги на усіх фронтах, щоб увесь світ, який відкриває для себе українців як сильну націю, усвідомив, що ми боронимо спільні цінності, а захист слабих — це справа сильних! Майже всі наші історії основані на реальних фактах і я переконаний, що цей кіноальманах стане потужною зброєю нашої культурної дипломатії ".

Світ побачити війну в Україні очима тварин-Фото 2

Зйомки перших двох новел щойно закінчено, третя історія буде зафільмована в кінці грудня 2022р. Їх головними героями стали хижак, рогата худоба й кріль. На етапі препродакшену ще п‘ять сюжетів, зйомки яких відбуватимуться як в Україні, так і за її межами, запланована також одна анімаційна новела, решта — на сценарному етапі підготовки.  

Світ побачити війну в Україні очима тварин-Фото 3

Олексій Мамедов, режисер (новела «Синочок»): Наша історія про втрату та надію. І хто кого насправді рятує — людина тварину чи навпаки — це відкрите питання. Зрозуміло лише одне: після такої війни ми маємо змінюватись лише на краще й таке кіно має нам допомогти у цьому.

Марина Кошкіна, актриса (новела «Синочок»): Мені здається, погляд на війну очима тварин допоможе і світу, і нам самим усвідомити нарешті цінність життя — все одно, йдеться про тварин чи людей. Бо найгостріше це розумієш тоді, коли життя намагаються відібрати!

Світ побачити війну в Україні очима тварин-Фото 4

Макс Тузов, режисер (новела «Кріль»): Історія про білого кролика наполовину автобіографічна і все, що відбувається на початку нашого фільму насправді трапилось зі мной й моїм кроликом на ім’я Кабан-Градський. А от подальші пригоди героя — один з можливих сценаріїв, який точно міг трапитись у будь-якому з українських міст.

Олександр Печериця, актер (новела «Кріль»): Зараз, про щоб ми не знімали, воно буде стосуватися війни, адже вона зачепила нас усіх без винятку. І через біль і сльози ми маємо це проговорити і показати, щоб скласти цей іспит в першу чергу, для себе.

Вже 24 лютого 2023 року , у річницю початку повномасштабного вторгнення трейлер та перші три новели Кіноальманаху «Війна очима тварин» будуть презентовані світовій кіноспільноті на одному з найавторитетніших кінофорумів світу — Берлінському МКФ. А прем‘єра в Україні запланована на другу половину 2023 року.

Згодом, за задумкою ініціаторів, всі сюжети, які увійдуть до кіноальманаха, а також інші цікаві історії перетворяться на аудіосеріал та аудіокнигу.

Світ побачити війну в Україні очима тварин-Фото 5

Читайте також: ІНТЕРВ’Ю ІРМА ВІТОВСЬКА: «Я ЗАВЖДИ ВІДДАЮ СВОЇМ ГЕРОЇНЯМ СВОЄ ТІЛО. У ВИПАДКУ «КОЗА НОСТРА» ЦЕ БУЛО КАЙФОВО!»  

Статті на тему