UA
RU

«Згорток» — персональна виставка Вадима Панченка в арт-центрі «Дзига»

Редагувати переклад

У львівському арт-центрі сучасного мистецтва “Дзига” відбулося відкриття персональної виставки художника Вадима Панченка "Згорток". Вадим є яскравим представником львівської арт-платформи, а також засновником та ідеологом галереї сучасного мистецтва Zefirina, а його роботи займають гідне місце у приватних колекціях США, Європи та Азії.

«Згорток» — персональна виставка Вадима Панченка в арт-центрі «Дзига»-Фото 1

Нова серія робіт об'єднується єдиним персонажем - рибою без хвоста і голови, яка є метафоричним визначенням життя у світі, якому все одно.

"Згорток" - це проект, в якому образ риби без хвоста і голови, але яка жива, символізує почуття, що здавлює вас, не дає можливості думати, відчувати навколишній світ. Зникає весь колір навколо, відбувається концентрація на подіях, на які неможливо вплинути. Від вас нічого не залежить. Залишається тільки очікування результату та зростання напруги, що перетискає ваше життя. Ви деградуєте, заперечуючи відсутність можливості вибору. – позначив основне посилання своєї нової виставки Вадим.

Читай також: Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році 

Передати концепцію стагнації світовідчуття та консервації процесу усвідомлення себе у цьому просторі без реального вибору, надав інтерактивний перформанс, у якому всі бажаючі могли взяти участь у “солінні” риби для довгострокового зберігання.

Частина експозиції “Сверток” також представлена ​​у занедбаному костелі св. Марії Магдалини у Волковому, як додаткова алегорія та своєрідна “мітка” неминучості, властивої темі фаталізму в роботах художника.

Статті на тему