UA
RU

TARABAROVA презентувала кліп «Мені казково» та анонсувала концертний тур

Українська співачка презентувала нову відеороботу і, як завжди, вона вийшла яскравою та веселою.
TARABAROVA презентувала кліп «Мені казково» та анонсувала концертний тур-Фото 1

TARABAROVA презентувала кліп у стилі «нео-мюзикл» на сингл «Мені казково». Це перша спільна робота співачки з хореографом-постановником Денисом Стульниковим та вже третя з командою «Маніфест продакшн». Відразу після прем'єри кліпу співачка оголосила про незвичайний всеукраїнський тур #FOLLOWERS ONLY TOUR. Справа в тому, що зали не зможуть вмістити всіх охочих, тож потрапити на концерти зможуть лише «фоловери» Світлани у соціальних мережах.

Читайте також: SHINE BRIGHT LIKE A DIAMOND: 7 ГОЛОВНИХ ХИТІВ РІАНИ

Зйомки кліпу на трек «Мені казково», який увійшов до альбому «23:25», відбувалися в одному з київських готелів, який за сценарієм зі звичайного перетворюється на місце чарівної вечірки. У новій відеороботі шанувальники побачать справжній музичний мюзикл із яскравими образами та стильною хореографією від Дениса Стульникова.

TARABAROVA презентувала кліп «Мені казково» та анонсувала концертний тур-Фото 2

Син Світлани, п'ятимісячний Іван, уперше був присутній на зйомках кліпу, щоб не порушувати режиму годування. Молода мама TARABAROVA знаходиться в ідеальній формі і вже готова здивувати країну незвичайним туром на підтримку альбому «23:25» — #FOLLOWERS ONLY TOUR.

TARABAROVA поєднає світлою музикою 22 міста України. Своїм передплатникам під час туру співачка обіцяє багато приємних сюрпризів та неповторну дружню атмосферу. Графік туру та спеціальний КОД, без якого неможливо придбати квитки на концерт, можна знайти на сторінках Світлани у соціальних мережах.

 

Статті на тему