UA
RU

Театр як терапія: Підлітки з прифронтових міст збирають нову «Симфонію Донбасу»

Редагувати переклад
У шести містах України відбувається міжнародний театральний проект "Misto to go - 2". 
Театр як терапія: Підлітки з прифронтових міст збирають нову «Симфонію Донбасу»-Фото 1

Школярі разом з берлінським музикантом Юрієм Гуржи, режиссером Георгом Дружиною та художницею Анастасією Тархановою вирушили до подорожі музичним Сходом, щоб зібрати нову «Симфонію Донбасу» зі звуків, пісень, голосів та ритмів прифронтових міст. Команда проекту створює музичну виставу, театральний документальний фільм та записує альбом, який візьме із собою у гастрольний тур Україною та Німеччиною.

«Ми записали вже три потужні хіти у різних стилях, що відображають щоденне життя цих дітей. Але в той же час — говорять про великі теми, які існують зараз у світі: #MeToo, домашнє насильство, переоцінка ролі чоловіка в суспільстві та побуті — все це турбує сучасних підлітків і вони відверто та жорстоко виборюють свої права. Але водночас, будують діалог у безпечному просторі. Вони репетирують доросле життя та своє до нього ставлення. Все, що зараз відбувається на Донбасі, — це і є музика. Яку ми беремо з собою», — розповідає співзасновник проекту Театр Громадян, куратор Ден Гуменній.

Читай також: Магія жінок: 6 культових фільмів про чаклунів та чарівниць.

Онлайн-прем'єра першої частини театрального фільму «Концерт, якого немає» вже відбулася у Комішувасі (Луганська область). На черзі такі міста, як: Лиман, Райгородок, Бахмут, Попасна та Миколаївка.

Проект «Misto to go – 2» створень за підтримки програми «Східне партнерство» Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. 

Статті на тему