UA
  RU

  Кліп Brunettes Shoot Blondes на пісню "HIPS"

  Редагувати переклад
  Український гурт Brunettes Shoot Blondes заінтригував кліпом-провокацією “HIPS”.
  
  
  Кліп Brunettes Shoot Blondes на пісню "HIPS"-Фото 1

  BSB подвійний реліз. Українська група з Кривого Рогу, відома світу креативними кліпами, перший з яких, на пісню Knock Knock, сумарно на платформах Facebook та YouTube переглянули понад 100 млн людей, представляє одночасно міні-альбом та кліп.

  Кліп на головну пісню з нового EP “HIPS” – стильна робота, яку зняли під Києвом у Вишневому цієї осені. Підготовка до зйомки тривала кілька місяців, сама зйомка — два дні, у павільйоні збудували декорацію, яка імітувала 3D простір. У кліпі багато дивних героїв — голуб з полароїдом, рожеві собаки та акули, що літають. Багато яскравих кольорів, аналогових музичних інструментів та модних гаджетів. Brunettes Shoot Blondes знову зняли кліп без залучення режисера, все від ідеї до фінального монтажу зроблено командою BSB та їхніх партнерів Family Production.

  Читайте також: BRUNETTES SHOOT BLONDES ПОКАЗАЛИ БЕКСТЕЙДЖ НОВОГО КЛІПУ

  Кліп Brunettes Shoot Blondes на пісню "HIPS"-Фото 2

  Андрій Ковальов, вокаліст BSB, про кліп "HIPS":

  Цей кліп ми хотіли зробити трохи дивним. Тому шукали кумедні речі на барахолках та купували щось цікаве у поїздках. Звідси аналогові інструменти, гітара ручної роботи, предмети інтер'єру. Спеціально для відео ми спекли торт у формі жіночих стегон, тому що пісня називається “hips” – “стегна” у перекладі з англійської.

  «Найбільше в цьому альбомі ми приділили увагу аранжуванні, хотіли, щоб вийшло цікаво. Щоб підкреслити тексти та деякі моменти кліпу, ми використовували незвичайні звуки, такі як собачий гавкіт та звук кубика Рубіка. Вийшов щільний за звуком та енергійний за настроєм реліз. Сподіваємось, що нашим слухачам сподобається. Для Brunettes Shoot Blondes це важливий крок, яким ми хочемо поділитися», - сказав Андрій Ковальов про міні-альбом "HIPS".

  Статті на тему