UA
RU

Той самий лиходій Far Cry 6: Джанкарло Еспозіто навідається на цьогорічний Comic Con Ukraine

Редагувати переклад
Напередодні Comic Con Ukraine 2021 краще зателефонувати на Солу. Чому? Бо Джанкарло Еспозіто, він же Ґуставо «Ґус» Фрінґ, він же Мофф Ґідеон (The Mandalorian), він же Антон Кастільо (Far Cry 6) прибуде на Арт-Завод «Платформа» 4-5 вересня.

Шакал Табакі може скільки завгодно кричати, що «Акела промахнувся!». Але такого не можна сказати про самого Джанкарло, який озвучував пухнастого наставника та опікуна Мауглі у кінострічці «Книга джунглів». Актор неодноразово номінувався на «Еммі» та інші телевізійні та кінопремії.

Джанкарло Еспозіто — саме той чоловік, який подарував всесвіту серіалів Breaking Bad і «Краще дзвоніть Солу» одного з найхаризматичніших лиходіїв. Погодьтеся, неможливо уявити епопею Гайзенберга та Пінкмана без антагоніста Фрінґа. Так само немислимо і те, що головний лиходій Far Cry 6 постає на конвенції у всій своїй «диктаторській» красі, але це так. Ба більше — фанатів чекатиме фото- та автограф-сесія з актором.

Читайте також: Музично-художній проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях

Переглянувши пробі Еспозіто на роль Фрінґа шоураннер Вінс Гілліган вигукнув: «О Боже, я навіть не знаючи, що ми можемо запросити цього чоловіка!». Тепер знаємо, Вінсе, адже Джанкарло Еспозіто навідається і до нас, на Comic Con Ukraine 2021.

Окрім зустрічі з Ґуставо «Ґусом» Фрінґом із Breaking Bad, фанів поп-культури чекатимуть 2 дні справжніх гіковських розваг. Це і масштабне Cosplay- та Cover Dance-шоу, і найбільша в країні Алєя художників, і знайомство з моделлю Леді Дімітреску з відеоігри Resident Evil: Village Геленою Манковською. Учасника будуть доступні ігрові турніри, музична сцена, де серед хедлайнерів — творці саундтреку до «Відьмак 3» Percival, авторка чуттєвих каверів на KAZKA кореєць Song Wonsub та колабу Aghiazma з Super Sus. Отже, якщо ви випадково без квитоку, саме час розжитися перепусткою на головне гік-свято 2021 року.

Статті на тему