UA
  RU

  Том Хіддлстон про фільм «Конг: Острів Черепа»

  Редагувати переклад

  У кінотеатрах України сьогодні прем'єра – новий фільм про Кінг-Конг «Конг: острів Черепа». Том Хіддлстон зіграв роль капітана Джеймса Конрада, який висаджується на туманному острові у складі пошукової експедиції. Читаємо інтерв'ю актора про зйомки.

  Конг: Острів Черепа

  Що вас зацікавило у фільмі і, зокрема, у вашому герої Конраді? 
  Коли закінчилися зйомки фільму Багряний пік, в якому я знімався, продюсер стрічки Конг: Острів Черепа запропонував мені роль. Сам я любив Конга ще з дитинства, і можливість стати частиною нової екранізації про нього мене неймовірно надихнула.  

  Щодо Конрада, то я хотів, щоб він був людиною, яка починає історію навченим досвідом, але втомленим життям військовим. Але те, що він пережив на острові, робить Конрада більш покірним перед чудом і справжньою силою природи, яка постає перед ними в образі Конга.  

  Фільм було знято в екзотичних місцях, включаючи кілька локацій у В'єтнамі. Розкажіть про цей досвід? 
  В'єтнам – надзвичайно красива країна. Особливо для мене, адже я ніколи раніше не був у тій частині світу. Тамтешня природа заворожує, і вона стала центром візуальної складової Острови Черепа. А самі жителі В'єтнаму – вони такі чудові, добрі та гостинні.  

  Конг: Острів Черепа

  Події фільму відбуваються у 1973 році. Наскільки добре відображено той час у стрічці? 
  Це був дуже цікавий час, тому що технологічні прориви дали можливість нанести на карту планети нові точки. Крім того, цей час характеризувався серйозними політичними та соціальними змінами у світі. Все це досить точно відображено у фільмі – локації, костюми, музика. 

  Наскільки війна у В'єтнамі, яка на той час добігала кінця, вплинула на поведінку та характер вашого героя? 
  Цей фільм піднімає питання про природу війни, але, крім того, багато говорить про хоробрість та відвагу солдатів. Є сцена, де героїня Брі Ларсон розпитує мого героя про його історію. І він розповідає, що став слідопитом у Особливій повітряній службі Великобританії, бо давним-давно, під час Другої світової війни, батько зник безвісти. Ця подія вразила Конрада і, в результаті, він присвятив своє життя пошуку зниклих солдатів.  

  Конг: Острів Черепа

  Розкажіть, будь ласка, як вам було працювати пліч-о-пліч з Семюелем Л. Джексоном?   
  Сем – відмінний і, безперечно, суперпрофесійний актор. Ми вже працювали разом над «Месниками», тож у нас були налагоджені взаємини та взаємна повага. Працювати із Семом дуже весело, це як грати у теніс із Новаком Джоковичем.  

  Чи довелося фізично готуватися до ролі? Адже ваш герой у дуже гарній формі.  
  Це один із плюсів моєї роботи – необхідність бути у чудовій фізичній формі, особливо коли працюєш над такими фільмами. Роль у "Конг: Острів Черепа" передбачає досить високий рівень витривалості, тому що Конрад - екс-військовий. Щоб цього досягти, я тренувався з двома колишніми британськими морпіхами та американським «морським котиком». Та фізична дисципліна, яку вони прищеплювали мені, дуже допомогла мені вжитися в роль. 

  Фото та інтерв'ю надані компанією Kinomania film distribution

  Статті на тему