Edit page title Топ-5 подарунків, які полегшать життя зайнятої дівчини
Edit meta description Якщо ви не перший день роздумуєте над тим, що подарувати мамі, подрузі або сестрі, які постійно зайняті.

Close edit interface
UA
RU

Топ-5 подарунків, які полегшать життя зайнятої дівчини

Редагувати переклад
Якщо ви не перший день роздумуєте над тим, що подарувати мамі, подрузі або сестрі, які постійно зайняті своєю кар'єрою та саморозвитком, ми придумали кілька подарунків для вас. Редакція Marie Claire упевнена, що будь-яка кар'єристка зрадіє такому потрібному та корисному презенту. 

Топ-5 подарунків, які полегшать життя зайнятої дівчини.

Планер

Якщо ви давно знайомі з бізнеследі, якою плануєте зробити подарунок, знаєте, що кожна хвилина в її дні розписана по секундах. Як ще показати те, що ви поважаєте та приймаєте такий спосіб життя своєї подруги, сестри чи мами? Зробити потрібний подарунок! Придивіться до різних видів планнерів, тим більше, що зараз вони стали ще різноманітнішими. Вибирайте цікавий відтінок, датований чи ні, із класичною «начинкою» або прикрашений мультяшними персонажами.    

Щітка для очищення та тонізуючого масажу LUNA 3

Щіточка FOREO

Щіточка для очищення та масажу обличчя FOREO LUNA 3стане чудовим новорічним подарунком для вашої мами, сестри чи подруги, а особливо, якщо у них постійно не вистачає часу на тривалі б'юті-ритуали. Такий презент стане просто незамінною річчю в їхньому ритуалі догляду за собою. Лише одна хвилина вранці та ввечері наблизить стан шкіри до ідеалу. Все тому, що гаджет правильно і делікатно очистить шкіру від залишків макіяжу та надлишків себуму і позбавить відмерлих клітин.

Крім того, ви можете бути впевнені, що такий подарунок довго прослужить майбутній володарці. За рахунок використання надгігієнічної силіконової поверхні вона буде надійнішою, ніж звичайні щітки, які можуть накопичувати бактерії. Щіточка LUNA 3 - це чудова інвестиція у свій догляд.

щітка для очищення та тонізуючого масажу LUNA 3

Регулярне використання щіточки FOREO зможе замінити працелюбним та вічно зайнятим жінкам походи до косметологів, та допоможе заощадити пару годин, щоб провести їх, наприклад, у родинному колі. Крім того, щіточка FOREO – водонепроникна, що дозволить користуватися нею під час ванни або душу. Власниця щіточки зможе нанести улюблену маску на волосся, а в цей час зайнятися доглядом шкіри обличчя. Чудова економія часу, чи не так?

Візитниця

Якщо заглянути до сумки будь-якої дівчини, ви обов'язково побачите там «творчий безлад». А тепер уявіть, що діється в сумці у вічно зайнятої дівчини, якій потрібно зберігати величезну кількість візиток, записок та інших дрібниць. Для такого випадку вже давно вигадали рішення, і ми не будемо першовідкривачами. Це візитниця. Якщо ви досі вважаєте, що це досить нудний та старомодний подарунок, поспішаємо вас переконати. Вибирайте яскраві візитниці з логотипами модних будинків або з унікальним персональним дизайном.

Топ-5 подарунків, які полегшать життя зайнятої дівчини.

Сертифікат на онлайн-тренінг

Дівчата, які хочуть досягти висот у кар'єрі, напевно знають, що без постійного самовдосконалення цей процес триватиме набагато довше. Часу відвідувати оффлайн-заходи, що розвивають, у бізнеследі практично немає. Саме тому рекомендуємо придивитися до онлайн-курсів, які дівчина може переглянути під час занять у залі або на шляху на роботу. Крім того, такі тренінги проводять експерти з різних галузей, починаючи від бьюті-сфери і закінчуючи веденням успішного бізнесу. Це означає, що ви зможете вибрати максимально корисний і потрібний подарунок для близької вам людини.

Топ-5 подарунків, які полегшать життя зайнятої дівчини.

@stojo

Компактний термокухоль

Раніше ми говорили про те, що відбувається у жіночих сумках. Компактний термокухоль допоможе зайнятій дівчині не лише подбати про стан навколишнього середовища, а й урегулювати порядок у своїй сумці. Все що потрібно – промити її під проточною водою, і вона знову готова до використання.

Статті на тему