UA
  RU

  Топ редакції: найкращі виступи на Євробаченні-2018

  Редагувати переклад
  Наші фаворити у невеликій добірці!

  Євробачення 2018 фото


  Євробачення 2018 було примітним тим, що учасники продемонстрували справжню музичну різноманітність. Цього року на сцені була і важка доля, і кантрі, і піп, і навіть опера. Ну а поки що ми не відійшли від фінальних результатів, пропонуємо подивитися топ-5 найкращих виступів Євробачення 2018 на думку редакції Marie Claire. 

  Читайте також: Євробачення-2018: відео виступи переможця та яке місце посіла Україна?


  1. Хоча минулорічний переможець Євробачення Сальвадор Собрав і назвав пісню Нетти «жахливою», вона все ж таки змогла посісти перше місце і залишила конкурентів далеко позаду. Свої голоси ми теж віддали іншій країні, пісня якої зачепила нас до глибини душі, але запальний трек ізраїльтянки вважаємо гідним перемоги.

  2. Бейонсе з Кіпру стала, мабуть, найсексуальнішою дівчиною цього Євробачення. Танці Елені Фурейро принесли їй друге місце та кохання глядачів. 


  3. Вікінги з Данії підкорили серця багатьох глядачів своїм вокалом та мужнім виглядом. Судді бородатих чоловіків, як і багатьох інших учасників, недооцінили. Але ми вважаємо, що вони гідно посіли 9 місце.   4. Для Чехії Євробачення 2018 року вже стало історичним, адже країні лише вдруге вдалося пройти у фінал пісенного конкурсу. А те, що Ніколас Йозеф посів шосте місце у гранд-фіналі, і зовсім робить його найуспішнішим представником своєї країни. Досить проста пісня про розлучення з дівчиною заграла новими фарбами після веселого виконання, ритмічних танців та сальто. 


  5. Номер представника України Melovina, який посів 17 місце, хочеться переглядати знову та знову. Залишається загадкою, чому судді оцінили його так низько, але головне, що наша країна була гідно представлена. Голосування глядачів довело, що оцінки журі були необ'єктивними. Судді поставили нас на останнє 26 місце, а глядачі – на 7! 

  Джерело фото: gettyimages.com


  Статті на тему