UA
RU

Цієї осені у Києві вперше пройде Kyiv Art & Fashion Days

Редагувати переклад
Подія Kyiv Art & Fashion Days відбудеться 7-10 жовтня 2021 року.
Цієї осені у Києві вперше пройде Kyiv Art & Fashion Days-Фото 1

Цієї осені у Києві вперше пройде Kyiv Art & Fashion Days — фестиваль сучасного мистецтва, моди та культурних колаборацій. Мета проекту — затвердити Київ у статусі східно-європейської культурної столиці, хаба, де мода, музика, фотографія та перфоманс взаємодіють один з одним. Підтримка на глобальному рівні образу України як точки перетину талантливих людей і просування роботи місцевих художників поєднуються тут з бажанням дати представникам креативної сфери простор для обміну ідеями та досвідом.

Читайте також: РРРССРРРРРРРСРРРРРРРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРјСѓ

«Kyiv Art & Fashion Days — масштабний і довгостроковий проект, який у перспективі стане платформою, яка об'єднує дизайнерів, представників медіа, художників, культурних інститутів не тільки України, а й інших країн.,» - коментує Софія Чконія, ідеолог Kyiv Art & Fashion Days.

На мій погляд, такі творческі колаборації мають реальний потенціал формувати нову культурну мову і транслювати цінності України і країн Східної Європи на глобальному рівні. Для цього вже в першій ітерації проекту ми запросили представників провідної міжнародної преси, культурних та громадських діячів приїхати до Києва та побачити все на власні очі.

Першими учасниками фестивалю стануть бренді GUDU, ARTEM KLIMCHUK, Gunia Project, Lake Studio, Situationist, фотографи Davit Giorgadze, Julie Poly, арт-колектив Fungus та інші представники мистецтва та моди. Повний список учасників, а також розклад фестивалю, до якого увійдуть перформанси, панельні дискусії, презентації та покази на різних локаціях Києва, будуть оголошені в найближчу годину.

Статті на тему