Турбота — найкращий подарунок до Дня матері

Редагувати переклад

Можна нескінченно вигадувати списки ідеальних подарунків до Дня матері, але наш досвід підказує, що кращого, ніж турбота про жінку, яка дала нам життя, важко і знайти.

Нині ми живемо так, що кожна хвилина – неоціненна, тому особливо важливо якомога більше часу проводити з найдорожчими серцю людьми. І зараз йдеться про маму.

Редакція Marie Claire разом з brabrabra впевнені в тому, що зв’язок матері та доньки особливий, тому вирішили поспілкуватися з чотирма героїнями та їх матусями, аби ще раз підкреслити, наскільки материнська любов важлива для кожної з нас. Хочемо поділитися з вами їх історіями, які розчулили нас, найтеплішими спогадами, що зберігаються в серці кожної, а також частинкою любові одна до одної. Спойлер: вийшло надзвичайно чуттєво та зворушливо. Також ми разом з brabrabra підготували невеликий чек-лист, як можна приємно провести час разом з найріднішою людиною – мамою.

Історія хореографині Яни Цибульської та мами Зоряни

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 1

           Вдягнуті в колекції «Це любов» та «М’який комфорт PRO»

Яна Цибульська – хореограф-постановник, викладач танцю та просто активна людина, що любить бокс, їзду за кермом та яскраві емоції. Натомість Зоряна веде більш спокійний спосіб життя – вона керуюча менеджерка у мережі пансіонатів для людей похилого віку. І хоча у мами з донькою різні інтереси, вони все одно сповнені любов’ю одна до одної. У них був важкий період, коли обидві не бачилися рік, адже війна змусила їх роз’їхатися по різних країнах. Але  Зоряна та Яна знову разом у Києві. Вони зустрічаються рідко, але, коли це відбувається, їхні зустрічі наповнені теплом та турботою.

Згадуючи найтепліший спогад, пов’язаний з дочкою, Зоряна розповідає про момент, коли Яна з’явилася на світ та її вперше приклали до грудей. Саме тоді жінка відчула, що з’явився сенс її життя. «Яна –  мій Всесвіт», – без роздумів запевняє Зоряна.

Найтепліших спогадів, пов’язаних з мамою, у Яни безліч. Хореографиня впевнена, що кожен момент, проведений з найріднішою людиною, – неоціненний.

Мама мені завжди асоціюється з теплом та світлом, в неї ще й ім’я таке – Зоряна. Я завжди тримаю в пам’яті те, що вона мене постійно опікувала, давала мені все можливе, тому кожен момент – найтепліший та найцінніший.

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 2

       Вдягнуті в колекції «М’який комфорт» та «Релакс комфорт»

Жінки поділилися своїм секретом ніжних стосунків. Головне – якомога більше проводити часу разом. Оскільки був період, коли вони дуже рідко бачилися, через це втратили багато хвилин для спілкування та турботи одна  про одну.

Зараз хочеться це все надолужити. Треба цінувати моменти, що проводимо разом. Дуже люблю свою маму.    

    Історія хореографині Ілони Гвоздьової та мами чоловіка Лариси

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 3

   Вдягнуті в колекцію «Це любов»

Ілона Гвоздьова постійно знаходиться в русі. Та це і не дивно з огляду на те, що вона з самого малечку займалася танцями й рух – її головне захоплення. Окрім танцювальної кар’єри, жінка проводить благодійні заходи та постійно перебуває в інформаційному просторі. Окрім ділової сторони, Ілона ще разом з чоловіком виховує двох дітей. І тут на допомогу приходить мама чоловіка Лариса, яка намагається врівноважувати дві сфери життя хореографині та підтримувати її. Ілону Лариса називає своєю дочкою, адже у жінки двоє синів і їй так не вистачало цього дівчачого вайбу.

Ілона пригадала свій найтепліший спогад, пов’язаний з мамою чоловіка, – це їх перша зустріч. Разом вони поїхали у відпустку в Грецію і хореографині дуже сподобалось, що Лариса може бути її подругою. Ілона впевнена, що їх дружба розвіює всі міфи про невістку та свекруху.

 Найтепліший спогад, пов’язаний з Ілоною, – коли Лариса дізналась, що невістка чекає на доньку. Це був подарунок для неї. Тепер у них в сім’ї декілька дівчат, тому вони «вже можуть відстоювати свою територію», – сміється жінка.

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 4

                                  Вдягнуті в колекцію «Це любов»

«Ілона – надзвичайна оптимістка. Гарна, наполеглива, – продовжує Лариса. – Саме ці якості формують її. І в цьому вона неперевершена».

А ось для Ілони мама чоловіка незламна, неймовірно красива та ще й загадка:

Вважаю, що всі жінки, котрі в наш нелегкий час залишились у країні, – незламні. Подивіться на цю жінку – вона дуже гарна, в її очах можна потонути. А загадкова, бо люди, які її не знають, можуть сказати, що вона дуже обережна, до себе близько не підпускає. Але ж,  якщо дізнатись її ближче, стає зрозуміло, що це найдобріша, найвідвертіша людина, яка заради своєї сім’ї порве всіх.

Окрім допомоги у вихованні онуків, жінки люблять проводити вечори разом. Для цього вони створюють особливу атмосферу біля каміна чи вогнища, вечеряють та спілкуються за келихом ігристого. Жінки надзвичайно щасливі, що в них є така можливість просто побути наодинці одна з одною та поділитися всім, що наболіло.

Історія фотографині Ірини Сульдіної й мами Ірини

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 5

                 Вдягнуті в колекції «М’який комфорт» та «Це любов»

Ця пара героїнь просто переповнена креативом і потягом до творчості. Донька – фотографиня з неабияким прагненням до пізнання життя з різних сторін: подорожі, мотоспорт, медитації, барабани та клавіші. Відкритість до всього нового відображається в її роботах, адже деякі з них зробила під час польоту з гелікоптера без дверей або під час стрибків з парашутом спиною вперед. Мама Ірина – візажистка, яка допомагає кожній жінці підкреслювати свою індивідуальність. З такою екстремальною роботою доньки, терпінню та спокою Ірини можна тільки позаздрити. До того ж з самого малечку мама підтримувала свою донечку та вірила в її талант бачити красу в усьому.

Найтепліший спогад, пов’язаний з дочкою, – це момент її народження. Він став для матері незабутнім та найдорожчим. Ірина ділиться, що в неї з донькою тільки найтепліші спогади, адже вони насамперед подружки.

Найтепліший спогад, пов’язаний з мамою донька Іра так і не змогла виділити, тому що, як вже сказала мама, всі їх спогади теплі та щирі.

Можу відмітити єдине: кожен наш момент зустрічі по-своєму прекрасний. Адже моя мама така яскрава особистість, людина, котра заходить у кімнату й відразу стає світліше. Вона може знайти комунікацію з будь-якою персоною, адже дуже відкрита  та постійно заряджає своєю енергією інших.

Разом жінки намагаються проводити якомога більше вільного часу. Вони нерідко влаштовують дівчачі вечори з келихом вина та душевними розмовами. Саме тоді вони  виходять з ролі мама-дитина та з’являється зв’язок, як у подружок. Мають вони і свої ритуали: разом робити макіяж та фотографуватися.

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 6

Вдягнуті в колекції «М’який комфорт» та «Це любов»

На питання, яка якість характеру чи темпераменту найбільше подобається у мамі, Іра відповіла, що в неї надзвичайна мама, котрою вона щиро пишається. Фотографиня згадала своє дитинство, моменти, що розкривають всю сутність характеру та темпераменту її мами, та як з часом змінилися її погляди на життя:

Мама у мене супер активна, а я була її протилежністю, тому часто не розуміла її. Часом мені було навіть соромно. Проте тепер мені стає ніяково від подібних спогадів. Це ж моя мама, з енергетикою тайфуну, що заряджає всіх навколо, – це ж так круто! Вона навчила мене так любити життя. Дякую, мамо, що подарувала мені цю можливість – жити життя.

Історія комунікаційниці brabrabra Інни Іщенко та мами Тетяни

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 7

          Вдягнуті в колекції «М’який комфорт PRO» та «Це любов»

 У кожного в житті бувають переломні моменти, котрі змушують змінити своє бачення та світосприйняття. Так сталося у взаєминах Інни та її мами. До війни вони намагалися налагодити відносини, які були досить натягнуті. Проте повномасштабне вторгнення внесло в їх життя випробування відстанню та усвідомлення цінності одна одної. Протягом минулого року Інна й Тетяна бачилися декілька разів, та попереду на них чекає ще більша відстань і на довший період. Тому тепер мама й донька намагаються не втрачати ані хвилини разом, насолоджуватись спільними заняттями та вчаться цінувати кожну мить.

Згадуючи минуле, Інна зазначила, що найтеплішим для неї спогадом були щирі емоції, здивування її мами, коли дочка вступила в університет.

Вона тоді так зраділа, що моє здивування важко було приховати. Вже через хвилину мама зі сльозами на очах телефонувала сестрі, бабусі та всій сім’ї, щоб розповісти про мій вступ. Для мене це було простою подією, але через таку реакцію мами той момент став чимось особливим.

Свою доньку Тетяна характеризує, як цілеспрямовану та наполегливу. Натомість Інна, навпаки, вбачає у своїй мамі спокій та затишок. Особливо ці якості стали у пригоді під час війни, адже «мама завжди вміла створювати затишну домашню атмосферу».

І хоча дочка та мама дуже різні, їм усе-таки вдається проводити час разом. Дівчата мають свою особливу традицію – прогулюватись за ручку разом, нікуди не поспішаючи, та розмовляти про все, що забажається. А ще в Інни закарбувалися ранки, які вони з мамою і сестрою проводили разом.

Раніше, коли ми жили разом – я, мама і сестра, ми завжди зранку дуже веселилися. Такі ранки заряджали на цілий день.

Турбота — найкращий подарунок до Дня матері-Фото 8

                         Вдягнуті в колекції «Дейлікі» та «Це любов»

Для Інни та Тетяни турбота полягає дещо в різних речах, хоча вони намагаються давати її на 100 відсотків одна одній. Мама зізналась, що хотіла б, щоб її донька була більш відкритою та ділилася своїми проблемами.

Звичка, яку ми розвиваємо, – проводити більше якісного часу разом зараз, поки ми живемо в одному місті та країні,

– говорить Тетяна.

Натомість для Інни, турбота полягає в якихось дрібних деталях, наприклад, поки мама у Києві, з’їздити з нею до лікаря чи разом сходити на шопінг, масаж, «помічати те, чого обидві щиро хочемо, та реалізовувати це, створюючи спільні приємні моменти».

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от жіноча білизна brabrabra (@brabrabra.ua)

Після таких чуттєвих інтерв’ю дуже хочеться зателефонувати своїй мамі й зізнатися їй у любові, зустрітись та міцно обійняти. Якщо вам пощастило і ваша матуся знаходиться поруч, хочемо запропонувати вам декілька ідей, як потішити свою найголовнішу жінку життя.

Пікнік у саду

 Синоптики повідомляють, що погода буде сонячною протягом травня, тому можна запланувати весняний пікнік в місці, яке знакове для вас обох з мамою або, навпаки, відвідати новий парк, де ще ні разу не були. Можна підготувати канапки, улюблені напої, гарно одягнутися та провести цей час разом, аби обговорити все, й насолодитися компанією одна одної.

Парна фотосесія

 Ще один чудовий спосіб, як закарбувати у серці безцінні моменти, проведені з мамою, – зробити фотосесію. Не обов’язково замовляти студію та цілу команду стилістів і візажистів, щоб створити ідеальне фото. Радимо вам, навпаки, залишатися самими собою, у комфортному одязі brabrabra та в атмосфері, яка близька вам і вашій мамі.

Спільний свідомий шопінг

 Шопінг – завжди гарна ідея, але радимо вам свідомо підходити до цього питання та обирати речі, які не додаватимуть зайвого дискомфорту, будуть якісними та безпечними для здоров’я. Наприклад, до Дня матері український бренд brabrabra надає вигоду до 20% на бавовняні колекції за умови купівлі від двох речей. Це перший бренд в Україні, який почав говорити про комфорт жінки, а не про білизну.

Захоплюючий майстер-клас

 Зараз є безліч варіантів цікаво та продуктивно провести час разом. Подумайте, що  може зблизити вас максимально з вашою мамою та забронюйте місце на майстер-клас. Наприклад, можна разом зануритись у гончарне мистецтво та зліпити щось із глини, навчитися варити свічки чи скласти букет своєї мрії під келих ігристого.

Отже, варто пам’ятати одне, що турбота про маму та проведений з нею разом час – найкраща інвестиція. Тому не чекайте приводу, аби зробити приємно найближчій людині, робіть приємне тут і зараз за покликом серця.

Статті на тему