UA
RU

Автор саундтреку до серіалу «Молодий Папа» виступить у Києві. Готові посперечатися, що ви чули його і раніше.

Редагувати переклад
Обновлені «Курені» продовжують серію вечірок просто неба, збираючи на схилах Дніпра відомих музикантів та діджеїв зі всього світу. У суботу, 26 червня, тут виступити Лоренц Брюннербільше відомий як Повторне – німецький музикант, техно-продюсер, звукорежиссер, власник лейблу та переможець DJAwards – Electronic Music Awards – Ibiza 2014.

Recondite відомий багатьом, а для тих, хто тільки знайомиться з його творчістю, зібрали плей-лист із кількох найвідоміших робіт звукового митця. Закладаємося, деякі з цих композицій ви точно чули.

Птах

Вже багато років головним джерелом натхнення для Брюннера є природа, що можна зрозуміти з назв його треків – placid, stems, clouded, floe, abscondence. Найімовірніше, це пов'язано з детством продюсера, адже він народився і виріс у сільській місцевості. У своїй творчості він ніби заглядає у глибинку, де бачать гірські вершини, оточені ялинами, вали туману, мовчазних людей і ділиться відчуттям дому. Зрештою, це переважно німецький романтизм, який він переформатував у техно. Трек Bird не став винятком. 

Лево

У 2014 році світ побачивши черговий повноцінний альбом Лоренцо Брюннера – Iffy. Саме цей реліз привернув увагу всесвітньо відомого італійського режисера Паоло Соррентіно. Трек під назвою «Levo» став саундтреком до серіалу «Молодий Папа», а Брюннер отримав ще одну хвилю популярності. Трек динамічний і змушує затамувати подих, створюючи справжній саспенс, який завершується тільки з переходом до наступного треку.

Лікування

Композиція з останнього альбому Dwell, яка досить швидко стала улюбленою серед поціновувачів. З купи відтінків, якими відомий Recondite, цей звучить найбільш знайомо. Середній темп хаусу і техно, із простими барабанами, прикрашеними жалісним та часто чудовим синтезатором, закохують та замушують дослухати трек до кінця. 

Бутео

Бутео – назва хижої птиці, яка досить часто зустрічається у Нижній Баварії, рідному регіоні Recondite. Ця птиця переважно полює на дрібних тварин, як-от миші. В одному зі своїх інтерв'ю Лоренцо пояснив свої відчуття під час запису треку: «Я буквально бачу птицю, яка кружляє над своєю здобиччю і зачаїлася, перетамовуючи подих. Як тільки бас у треку повертається, він потрапляє в ціль і хапає свій завтрак у міцні кігті».

Tiila

Назва треку відповідає латинській назві улюбленого дерева продюсера – липи. В одній із перших берлінських квартир йому завжди бракувало природи поруч. Тож він, створюючи музику, часто дивувався на липові дерева, що росли за вікном на алеї та формували контраст із сірими вулицями.

Читайте також: #BOOKSHELFY: TVORCHI, КРЕАТОРІ МУЗИКИ БУРБУВНОГО 

Статті на тему