UA
RU

У Києві вперше покаже танцювальну виставу ARKAN, у якої візьмуть участь і глядачі

Редагувати переклад
Глядачі будуть дивитись виставу з салонів власних автомобілів і зможуть голосувати за танцівників.
У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якої візьмуть участь і глядачі-Фото 1

Наприкінці вересня українська незалежна танцювальна компанія Totem Dance Theatre покаже імерсивну виставу ARKAN – танцювальне реаліті-шоу, яке відбуватиметься під відкритим небом, на автомобільній парковці київського ТЦ Атмосфера.

Ідея виникла у відповідь на пандемічну реальність: постановникам захотілося створити формат, який буде безпечним навіть за умов локдауну. Події ARKAN будуть відбуватися на арені, від якої, наче екран, глядачів буде відділяти лобове скло їх автівок.

У виставі діятимуть 10 персонажів, 10 архетипів, які по-різному проявлятимуть собі у взаємодії з іншими. Поняття “імерсивний” передбачає залученість самих глядачів. Протягом дійства вони зможуть анонімно голосувати за вподобаних персонажів, обираючи, хто з них дійде до фіналу та залишить гру. 

У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якої візьмуть участь і глядачі-Фото 2

У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якої візьмуть участь і глядачі-Фото 3

Вистава ARKAN досліджує штампи свідомості, адже, спираючись на них, ми щодня приймаємо рішення, які формують нашу життя. Що правильне чи ні? Добрим чи поганим? Етичним чи аморальним? Хто з оточуючих для нас свій, а хто чужий?

Хореографія буде незвичною та еклектичною, бо танцівники мають різний бекграунд. Один персонаж спирається на балетну техніку, інший — крамп, інший працює в техніках контемпорарі і т.д. Лексичний матеріал хореографи Ярослав Кайнар та Олександр Вакуров продукують, спираючись також на імпровізаційні можливості танцівників та на характери обраних персонажів”,

- каже режисерка вистави Крістіна Шишкарьова.

Читайте також: Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроект про циклічність історії України

ARKAN поставок на музыку композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка (формація NOVA OPERA).

Прем'єра відбудеться 25 та 26 вересня за підтримки Українського культурного фонду.

*Totem Dance Theatre – проектна танцювальна компанія, яка об'єднує незалежних танцівників та митців з інших сфер. Totem Dance Theatre працює у напрямках сучасного танцю, перформансу, фізичного театру, а також долучається до створення масштабних розважальних шоу. Художня керівниця театру – Христина Шишкарьова, хореографка, режисерка, продюсерка, викладачка сучасного танцю з 20-річним досвідом.

Статті на тему