UA
RU

Ці діти не повернуться додому на свята: у Нью-Йорку пройшла акція, присвячена викраденим росією українським дітям

Редагувати переклад

У Нью-Йорку пройшла акція, присвячена викраденим росією українським дітям. Організатори підсвітили Емпайр-Стейт-Білдінг, Бруклінський міст, будівлю Verizon у кольори українського прапора.

Ці діти не повернуться додому на свята: у Нью-Йорку пройшла акція, присвячена викраденим росієм українським дітям-Фото 1

У Нью-Йорку пройшла акція, присвячена викраденим росією українським дітям. Організатори підсвітили Емпайр-Стейт-Білдінг, Бруклінський міст, будівлю Verizon в кольори українського прапора. На Центральному залізничному вокзалі український дитячий хор заспівав колядки. На будівлю вокзалу була спроєктована анімація, що візуалізувала кількість зниклих безвісти дітей. 

Ці діти не повернуться додому на свята: у Нью-Йорку пройшла акція, присвячена викраденим росієм українським дітям-Фото 2

Акція пройшла під слоганом: «Ці діти не повернуться додому на свята». Її організував актор, режисер, амбасадор United24 Лієв Шрайбер через ініціативу BlueCheck і Фонд сім’ї Любецьких. Вона мала нагадати американцям про українських дітей, яких викрала росія. Щонайменше 19 546 українських дітей віком від 6 місяців до 17 років було викрадено з їхніх домівок, родин і країни.

Ці діти не повернуться додому на свята: у Нью-Йорку пройшла акція, присвячена викраденим росієм українським дітям-Фото 3

«В росії ідентичності українських дітей стираються. Вони змушені приймати російську культуру і громадянство. У той час як американські сім’ї по всій країні збираються на свята, ця кампанія є нагадуванням: без нашої постійної підтримки України ці викрадені діти можуть ніколи не повернутися додому», — зазначив Лієв Шрайбер.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Liev Schreiber (@lievschreiber)

Лієв Шрайбер активно підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення росії. Актор став співзасновником організації Blue Check Ukraine, яка допомагає українцям. Шрайбер бере участь у поверненні українських дітей, депортованих до росії, і активно підтримує ініціативу Президента України Bring Kids Back UA.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Liev Schreiber

Читайте також: МЕТРОПОЛІТЕН-ОПЕРА ЗАМОВИЛА ОПЕРУ ПРО ВИКРАДЕНИХ РОСІЄЮ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ

Статті на тему