UA
RU

Секс для кожного тіла: у Швеції запустили кампанію, щоб продемонструвати, що інвалідність не є перешкодою для повноцінного сексуального життя

Sex is for Every Body («Секс для кожного тіла
») - під такою назвою у Швеції запустили кампанію. Її створили Шведська національна асоціація сексуальної освіти і Шведська федерація прав людей з інвалідністю. Мета компанії: показати, що люди з інвалідністю й хронічними захворюваннями заслуговують на якісне сексуальне життя.
 

Секс для шкірного тіла: у Швеції запустили кампанію, щоб продемонструвати, що інвалідність не є перешкодою для повноцінної сексуальної життя-Фото 1

Креатив був розроблений компанією M&C Saatchi Stockholm після того, як опитування понад 2000 людей з обмеженими можливостями та хронічними захворюваннями, проведене на замовлення обох організацій, показало, що більшість з респондентів почуваються «десексуальними» , й суспільні упередження заважають їм скористатися репродуктивними й сексуальними послугами. Тож метою компанії стало зламати стигму навколо сексуального життя людей з інвалідністю.

«За допомогою цієї кампанії ми хочемо подолати десексуалізацію й непомітність, через які страждають багато людей з інвалідністю й хронічними захворюваннями. Це право, щоб вас бачили як людину із сексуальністю, бажанням і потребою досліджувати цю сексуальність і відкрито жити зі своєю сексуальною ідентичністю », – говорить Ханна Офорс, керівниця проєкту у Шведській федерації прав людей з інвалідністю.

Під час кампанії створили відео, де двоє людей повертаються додому після побачення. Коли вони цілуються на дивані, чоловік запитує жінку: «То як мені це зняти?» Вона відповідає: «Просто стягни це». Виявляється, що в неї протез ноги, коли він нахиляється, щоб повільно його вийняти.

Кампанія буде показана на телебаченні у Швеції й у соціальних мережах, де люди з інвалідністю й хронічними захворюваннями будуть ділитися власними історіями про сексуальний досвід, сподіваючись, що їм удасться розпочати обговорення проблеми й розширити уявлення про сексуальне життя людей з інвалідністю.

Читайте також: НОВІ СУЧАСНІ ФІЛЬМИ ТА СЕРІАЛИ ЛГБТ+ ТЕМАТИКИ: КІНО ДАЙДЖЕСТ ОЛЕКСІЯ ГЛАДУШЕВСЬКОГО

Статті на тему