UA
RU

UAnimals спільно з Morning Star презентували благодійну колекцію одягу «Твоє худі — їхня домівка»

Зоозахисний рух UAnimals спільно з брендом молодіжного одягу Morning Star
 створили унікальну колекцію лімітованих худі й футболок «Твоє худі — їхня домівка» з принтом маленького цуценяти, якого захищає відважний воїн ЗСУ.
 Головна мета колекції —
 зібрати 500 тисяч гривень, завдяки яким UAnimals побудує домівки для безпритульних тварин у прифронтовій зоні.

UAnimals спільно з Morning Star презентували благодійну колекцію одягу «Твоє худі — їхня домівка»-Фото 1

За приблизними оцінками зоозахисників із початком повномасштабного вторгнення кількість тварин у притулках у прифронтових областях збільшилася на 60%, а біля самої лінії фронту їх стало вдвічі більше. Поки ЗСУ захищають всю Україну, хто, крім нас, допоможе маленьким побратимам? Ми пропонуємо допомагати, зробивши звичну справу, — купити худі чи футболку, які зігріють вас і допоможуть тваринам.  

30% від вартості кожної речі буде передано на благодійність.

«Нині кожен бізнес має бути соціально-відповідальним. Morning Star прагне допомагати всім, зокрема й тваринам. Протягом цілого року українці бачили надзвичайно багато трагічних історій тварин, які самі залишились на деокупованих територіях. Morning Star не може стояти осторонь таких проблем, тож ми звернулись до фонду UAnimals з пропозицією створити спільну капсульну колекцію.  Наша мета — щоб якомога більше тварин в Україні отримали свій дім. Саме тому колекція називається «Твоє худі — їхня домівка»»,  — говорить Євгеній Баранник, засновник бренду Morning Star.

UAnimals спільно з Morning Star презентували благодійну колекцію одягу «Твоє худі — їхня домівка»-Фото 2

«Для UAnimals надзвичайно важливо залучати партнерів до благодійної допомоги тваринам — завдяки цьому ми можемо збільшувати обсяги допомоги, робити її системною. До того ж, ми пишаємося співпрацею з соціально-відповідальним бізнесом — бо він дбає не лише про власні інтереси, а про світ навколо. Це є, без перебільшення, запорукою глобальних змін на краще. А в короткостроковій перспективі завдяки співпраці з Morning Star ми допоможемо кільком тисячам тваринам, які поки що не мають родини» , - каже керівниця відділу партнерств та фандрейзингу Валентина Тарковська.  

Читайте також: СВІТ ПОБАЧИТЬ ВІЙНУ В УКРАЇНІ ОЧИМА ТВАРИН  

Статті на тему