UA
  RU

  Українські зірки підтримали міжнародний благодійний марафон WeSave! Charity Play

  Редагувати переклад
  З 20 по 26 березня відбувся кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play. 24 найкращі професійні команди зі всього світу зіграли у Dota 2 і віддали всі зібрані під час змагань кошти – а це $187 724 – на боротьбу з коронавірусом.

  Українські зірки підтримали міжнародний благодійний марафон WeSave! Charity Play-Фото 1

  Все прозоро та відкрито: всі засоби Ми граємо! Esports передадуть до фондів CEPI та GlobalGiving, які вже сьогодні допомагають медикам та фінансують розробку вакцини проти COVID-19. Під час складної ситуації у світі кіберспорт – єдиний вид спорту, який сьогодні пристосований до нових реалій та має можливість допомагати світові за допомогою гри. Тому гравці, спонсори та партнери із задоволенням взяли участь у цій благодійній ініціативі.

  Читайте також: COVID-19: 10 ЧАСТО ПИТАННЯ ПРО НОВИЙ ВІРУС

  Українські зірки підтримали міжнародний благодійний марафон WeSave! Charity Play-Фото 2

  Наразі ліки від COVID-19 немає – у лабораторіях Італії, Китаю, Японії, Франції та США намагаються знайти вакцину, яка уб'є вірус. У нинішніх умовах дуже важливо не залишатися осторонь проблеми. Саме так і вчинили відомі українські зірки. 

  Ната Жижченко (ONUKA), Мішель Андраде, Євген Філатов (The Maneken), Валерій Бебко із задоволенням записали відеозвернення на підтримку турніру! Ось що вони кажуть:

  Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA:

  Незалежно від того, де ми зараз, ми можемо допомогти врятувати світ, беручи участь у цій акції.  

  А от українсько-болівійська співачка Мішель Андраде навіть заспівала на підтримку турніру:

  Ціль WeSave! Charity Play – боротьба з коронавірусом. Сьогодні я поділюся з вами своїм новим синглом і хочу нагадати, що підтримка є дуже важливою, особливо сьогодні.

  Валерій Бебко із музичного гурту The HARDKISS:

  WePlay! Esports розпочала чудову ініціативу – кіберспортивний онлайн-марафон. Його мета – боротьба з коронавірусом. Тож підтримайте!

  Євген Філатов, композитор та саунд-продюсер ONUKA та The Elephants, засновник гурту The Maneken:

  Залишайтеся вдома, працюйте вдома та беріть участь у WeSave! Charity Play. Чи вірите чи ні, але сьогодні, в такий кризовий час, перебування вдома – це ключове завдання.

  Радіємо, що українські зірки небайдужі до проблем, пов'язаних із вірусом: відкрито підтримують такі ініціативи та демонструють єдність у боротьбі з пандемією. Усі зібрані під час марафону кошти порівну розділять між двома організаціями, CEPI та GlobalGiving: перша забезпечує потреби лікарів та тих, хто перебуває в зонах ризику, а саме займається закупівлею масок, захисних засобів та медичного обладнання, а друга інвестує у розробку вакцини.

  Статті на тему