UA
RU

Україна закликала не допускати російських дзюдоїстів на Олімпійські ігри

Україна закликала Міжнародний олімпійський комітет не допускати російських дзюдоїстів на Олімпійські ігри. Ці спортсмени пітдримують війну росії проти України. 

Україна закликала не допускати російських дзюдоїстів на Олімпійські ігри-Фото 1

Міністерство молоді і спорту, Національний олімпійський комітет і Федерація дзюдо України надіслали спільного листа Міжнародному олімпійському комітету та Міжнародній федерації дзюдо. У листі наведені факти підтримки війни в Україні російськими дзюдоїстами. Україна закликає не допускати російських дзюдоїстів на Олімпійські ігри:

«Федерація дзюдо росії оприлюднила імена спортсменів, які братимуть участь в Олімпійських іграх у Парижі. Звертаємо увагу, що вказані спортсмени підтримують війну в Україні, політику російського диктатора. Вони не відповідають достатнім критеріям для отримання статусу індивідуального нейтрального атлета». 

Зокрема, йдеться про Інала Тасоєва, Мадіну Таймазову, Тимура Арбузова, Рамазана Абдулаєва, Михайла Ігольникова, Данила Лаврентьєва, Мурада Чопанова, Матвія Каніковського, Далі Лілуашвілі, Еліс Старцеву, Дар’ю Курбонмамадову та Сабіну Гілязову.

У листі наголошується, що вся російська та білоруська спортивна спільнота є інструментом державної політики країн-агресорів. Всі спортсмени із російським та білоруським громадянством не можуть відповідати достатнім критеріям для набуття статусу індивідуального нейтрального атлета. Це підриває основи міжнародного спортивного співтовариства. А також ставить під сумнів справедливість та неупередженість у спортивних змаганнях. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство молоді та спорту України / Національний олімпійський комітет України

Читайте також: УКРАЇНА ВИМАГАЄ ВІДСТОРОНИТИ РОСІЙСЬКИХ ТА БІЛОРУСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ВІД ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У ПАРИЖІ

Статті на тему