UA
  RU

  “Ранкове шоу” продовжується: Вийшов офіційний трейлер другого сезону серіалу з Дженніфер Еністон та Різ Уізерспун

  Редагувати переклад
  Продовження серіалу із яскравим зірковим складом можна буде подивитися на Apple Tv+.

  Сьогодні телекомпанії знімають серіали, де намагаються просунути зірок (досить згадати оновлений склад “Gossip Girl”), але є й такі картини, в головними героями яких є старожили. Платформа Apple Tv+ представила офіційний трейлер нового сезону серіалу "Ранкове шоу" з Різ Візерспун та Дженніфер Еністон.

  "Ранкове шоу" продовжується: Вийшов офіційний трейлер другого сезону серіалу з Дженніфер Еністон та Різ Уізерспун-Фото 1

                                                                                                 Кадр із серіалу

  Десята серія попереднього сезону закінчилася тим, що головна героїня Алекс Леві (Еністон) вирішила піти з UBA, зіркою якого завжди була. Але перед цим, вона та її колега "по цеху" Бредлі Джексон (Уізерспун) розкрили велику телекомпанію, на рахунку якої були і харассмент, і неналежне ставлення до співробітників.

  "Ранкове шоу" продовжується: Вийшов офіційний трейлер другого сезону серіалу з Дженніфер Еністон та Різ Уізерспун-Фото 2

                                                                                 Кадр із серіалу

  У новому трейлері Леві повертається до ефіру, але робота дещо змінюється через пандемію коронавірусу. Не тільки це ускладнює головній героїні життя, його добрі стосунки з колегою помітно псуються, що заважає продуктивно викривати великі корпорації.

  Читайте також: Моніка Левінські розповіла, що найбільше шкодує напередодні виходу серіалу “Імпічмент” 

  Наступний сезон буде ще цікавішим, оскільки продюсери додали нові особи. Так, наприклад, у серіалі можна буде побачити Грету Лі, Джуліанну Маргуліс, Хасан Мінсадж, Руаїрі О'Коннор та інших. 

  Нові серії будуть доступні для перегляду на платформі Apple Tv+ вже з 17 вересня.

  Статті на тему