UA
RU

У Києві відбувся закритий показ благодійної фотовиставки «Друге дихання»

Редагувати переклад
Благодійна фотовиставка має допомогти жінкам у важких життєвих ситуаціях. Ініціатор проекту – Вікторія Батуї.

У Києві відбувся закритий показ благодійної фотовиставки «Друге дихання»-Фото 1

Презентація відбулася у Dialog HUB фонду Олени Пінчук, який є партнером проекту. На виставці представлено 10 фоторобіт – 10 особливих історій про жінок зі складною долею, які змогли розпочати життя спочатку. Гості заходу побачили відеоісторії героїнь проекту, які розповіли, через що пройшли, і як їхнє життя склалося зараз.

Серед гостей заходу були: Анатолій Анатолич, Даша Трегубова, Поліна Логунова та Дмитро Ступка, Артем Пивоваров, Альона Лазуткіна, Вікторія Чекурда, представник УВКБ ООН Віра Шелест та інші.

Читайте також: «Друге дихання»: 10 важких історій жінок, які змогли змінити своє життя

У Києві відбувся закритий показ благодійної фотовиставки «Друге дихання»-Фото 2

Модератором вечора став Вадим Ярошенко. Засновниця організації «Друге дихання» Катерина Розора у вигляді інтерв'ю розповіла про центр, з чого все почалося, та які подальші плани. Після цього передала слово ініціатору проекту – телеведучій та філантропу Вікторії Батуї.

Кожна історія – про складну життєву ситуацію, з якою щодня стикаються сотні жінок. Вони не можуть знайти допомогу, звертаючись до соціальних служб. Сьогодні на прикладі 10-ти історій наших героїнь ми хочемо показати, що є вихід з будь-якої ситуації, і кожна людина заслуговує на другий шанс. Зараз у нас дуже глобальна та масштабна мета – ми хочемо зібрати кошти на будівництво нового кризового центру для жінок та дітей, щоб допомогти ще більшій кількості тих, хто потребує,

– розповіла Вікторія Батуї.

Програмний директор фонду Олени Пінчук – Ольга Сердюк – розповіла про навчальний проект, який відвідують жінки із центру «Друге дихання».

[mc_gallery id=572011]

Нагадаємо, що місія організації «Друге дихання» – допомога жінкам у важких життєвих ситуаціях. У складі організації є кризовий центр, де жінки знаходяться цілодобово.

Статті на тему