Спецпроекты now:

У Києві з'явилася служба таксі виключно для жінок і дітей - 162x46 У Києві з'явилася служба таксі виключно для жінок і дітей - 162x46
Шоу-бізнес, Суспільство

Усе заради безпеки:У Києві з'явилася служба таксі виключно для жінок і дітей

Для всього світу таксі виключно для жінок - не рідкість.

У січні в Києві з’явилася нова служба таксі, особливість якої — перевезення виключно жінок і дітей. “Pink taxi” позиціонує себе як безпечну, швидку і комфортну компанію.

Кожна машина обладнана дитячим кріслом, що як ніколи актуально після введення в Україні штрафу за перевезення дітей віком до 12 років без автокрісла. Через це багато таксистів відмовляються приймати замовлення, якщо доведеться їхати з дитиною.

Читайте также: Украинские артисты про свою любовь и нелюбовь к Киеву

Міжнародна компанія Pink Taxi Group Ltd була заснована в Британії в 2018 році і на даний момент функціонує у 18 країнах.

 

Навіщо потрібна служба таксі виключно для жінок?

На жаль, нерідко трапляються історії, коли поїздка на таксі стає ризикованою через чоловіка-водія, який веде себе неадекватно і непристойно. Щоб уникнути подібних випадків, жінкам буде спокійніше пересуватися з жінками-водіями, а ризик, як випливає, — буде мінімальним.

Фото: dubaitaxi.ae

Світовий досвід

Якщо для України служба таксі виключно для жінок — нововведення, то світовий досвід більш багатий. Вперше служба такого формату з’явилася в 2006 році в Лондоні. Дві підприємниці заснували Pink Ladies, а за ними ініціативу підхопили безліч інших міст та країн.

Зараз служби таксі для жінок з водіями жінками є в Малайзії, Канаді (DriveHer), Сіднеї (GoGirl), Індії (Go Pink, WomenCabs), ПАР (The Pink Cabs), Єгипті (Pink Taxi), Дубаї (Ladies and Families Taxi). Метки: Киев

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...