Edit page title В Україні почав працювати благодійний проект на підтримку батьків та дітей 0-6 років, що пережили гостру травму війни
Edit meta description В Україні почав працювати благодійний проект на підтримку батьків та дітей 0-6 років, що пережили гостру травму війни - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

В Україні почав працювати благодійний проект на підтримку батьків та дітей 0-6 років, що пережили гостру травму війни

Редагувати переклад
Дитячий фонд ООН в Україні (UNICEF) разом із ГО «Центр соціального лідерства», під патронатом ПДВ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, запустили благодійний проект КОЛО ТУРБОТІ, у межах якого надаватимуть кваліфіковану психологічну допомогу дітям від 0-6 років та їхнім батькам, які пережили психотравмуючі події під час війни.

КОЛО ТУРБОТІ 3

У співпраці з медичними закладами, соцпрацівниками, психологами та волонтерськими організаціями кваліфіковані психологи фонду надаватимуть безоплатну допомогу сім'ям, що пережили бойові дії чи отримали гостру травму війни. 

Завдяки проекту, сім'ї матиму змогу спілкуватися з кваліфікованими психологами, брати участь у семінарах та конференціях. Отримають базові знання з психології дитини за допомогою вебінарів, ТВ програм та різноманітних онлайн-матеріалів. Отримувати фахові поради, як простими словами говорити з дітьми про бойові дії, як подолати посттравматичний стресовий розлад і виростити дитину здоровою та щасливою.

КОЛО ТУРБОТІ 2

«Від 27 лютого ми співпрацювали з медичними закладами у межах гуманітарної допомоги, спілкувалися із лікарями, волонтерами, експертами і думали, де і як можемо бути максимально корисні для дітей. Так народився проект «КОЛО ТУРБОТІ. Психологічне здоров'я для всієї батьківщини». Ми будемо готувати психологічний спецназ, дитячих травмотерапевтів та створювати підтримуючі, дружні до дітей простори. Ми вкладаємо у цей проект усю нашу любов, весь наш досвід, ми знаємо – ми і тут переможемо варварів! І зробимо нашу країну дружньою до дітей, навіть зараз, під час війни», — коментує Октябрина Лісовська, соціальна новаторка та Президентка ГО «Центр соціального лідерства».

Зараз фонд працює вже в 4-х містах України, серед яких Київ, Львів, Умань і Дніпро. За потреби мобільна бригада психологів виїжджатиме у міста та заклади, що знаходяться у радіусі до 200 км від цих чотирьох міст, щоб проводити кризове консультування для батьків з дітьми від 0-6 років.

Крім допомоги сім'я, благодійний фонд КОЛО ТУРБОТІ надаватиме психологам необхідні матеріали, проводитиме навчальні тренінги та залучатиме іноземних експертів для консультацій в цій сфері.

КОЛО ТУРБОТІ

Читайте також: ТІЛЬДА СВІНТОН ЗАЧИТАЄ “СЛОВНИК ВІЙНІ” ПРО УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ НА ЛІТЕРАТУРНОМУ ФЕСТИВАЛІ У США

Статті на тему